Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőkhöz szól a kérdésem, mi...

Nőkhöz szól a kérdésem, mi volt a legmegalázóbb helyzet amibe egy másik nő hozott titeket?

Figyelt kérdés
Miért ilyen szemetek egymással a nők szerintetek?

jan. 30. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán tudok példát felidézni, de munkahelyi mobbing, folyamatosan. 2 helyen is ez volt, otthagytam mindkettőt.

Én sose csinálok ilyeneket senkivel, és egy csomó más nő van, aki szintén nem, azért nem kéne így általánosítani. Csak hát sok a paraszt...

Férfiból is van, de azok máshogy parasztok.

jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg nem kellene általánosítani nem minden nő csinálja ezt a másikkal, sőt nem is a többség. Aki igen az férfiakkal is ezt csinálja, tapasztalat a családból pl, de máshonnan is. És igen, férfiak is ugyanúgy szemétkednek, annyi hogy a mocskosabb nők között több aki direkt ilyenekre van ráállva.
jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na most aztán kiszűrtétek a lényeg ti is. Ha lehet a kérdésre válaszoljatok már.. (az egyesnek köszi a választ)
jan. 30. 09:42
 4/11 A kérdező kommentje:

4

Igazad lehet a férfiak közt is vannak...:)

jan. 30. 10:01
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenységbol pasik előtt lejáratás támadás is a saját baráomnak lek-nak meg ilyenek
jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szakmai gyakorlatom alatt több ember munkáját végeztem, és elég sok(féle) dolgot rám lehetett bízni. A mandátumom lejárta felé pedig aktívan keresni kezdték az "utódom", amivel nem is volt gond, míg ezt így ki nem mondták a jelenkezőknek. Végül felvettek egy lányt, akinek (gondolom részben emiatt is) az első pillanattól fogva nem voltam szimpatikus.

Rendszeresen meghazudtolt, alám tett és rendesen keverte a dolgot, olyan is volt, hogy elrontott valamit, és rám próbálta kenni azt. Az utóbbi azért is volt hatványozottan gáz, kellemetlen, mert volt közönségünk, bár elég hamar be tudtam bizonyítani, hogy nem én hibáztam. (nem a hibázás tényével van a gond, hanem azzal, hogy reflexből rám kente)


Vannak persze kivételek (egyébként amúgy én is, mert nem szeretem a drámát, de ha kell, kiállok magamért), de sok nő versenytársat lát a másikban, valamilyen okból féltékenykedik, lehet, hogy önbizalomhiány, vagy több figyelemre vágyna. Sokszor olyan "két dudás nem fér meg egy csárdában" helyzet alakul ki.

jan. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

A nők nem direkt aláznak,hanem kis elejtett megjegyzésekkel ásnak alá.

Az ok természetesen a rivalizálás. De legrosszabb,ha kicsit is szép vagy. Na azt nem birják elviselni. Ha láttad a Malena c filmet,kb az van élőben is.

A legrosszabb,hogy közben meg adják a "mi nők tartsunk össze" szöveget. A legkisebb mértékben sem akarnak összetartani.

jan. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Régi munkahelyemen a főnököm rendszeresen megalázott a csapat előtt. Tudni kell hogy én voltam az egyetlen nő a csapatban, meg, rajtam kívül kb 10 férfi. A főnököm felett még volt egy nagyobb főnök, az élvezte a legjobban ezeket a megalázásokat.

Olyanokat kell elképzelni mint egy iskolában. Kihív mindenki elé hogy olvassam fel amit írtam és utána elmondja hogy az hülyeség és kiröhög.

Vagy pl. jön egy ügyfél, akkor biztos engem küldött kávéért, de rendszeresen volt h a nálam juniorabb kollégáknak is én vittem a kávét, a szeretett ezzel szivatni. Volt olyan h leküldött a kisboltba mert hogy ő mindjárt elájul olyan éhes, visszajöttem amit vettem azt látványos kidobta a kukába merthogy ő nem azt kérte, és persze ki se fizette.

Céges kiránduláson is ment az alázás agyba főbe.


Nem telt el egy óra h ne tett volna egy vicces megjegyzést rám, amitől persze a csapat dőlt a röhögéstől mindig.


Az oka valószínűleg az volt hogy fiatalabb, szebb, okosabb voltam nála, de lehet csak így akart figyelmet szerezni magának vagy hogy azt mondják rá milyen vicces.

febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

“amit vettem azt látványos kidobta a kukába merthogy ő nem azt kérte, és persze ki se fizette.”


Abban a pillanatban kivettem volna és a zsebébe gyűröm és azonnal felmondok.

febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

“amit vettem azt látványos kidobta a kukába merthogy ő nem azt kérte, és persze ki se fizette.”


Először is közöltem volna, hogy még nincs ebédidőm, nem terveztem, hogy elmegyek vásárolni.


De ha mégis vállaltam volna, nem úszta volna meg!

Egy az , hogy kidobta. A másik, hogy nem fizette ki.


Utóbbi azt jelenti, hogy az étel az én tulajdonom. Fegyelmit kértem volna ellene!

Aztán kilépek.

febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!