Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alapvetően minden ember azt...

Alapvetően minden ember azt tekinti a legszebb korszaknak amikor gyerek illetve fiatal volt?

Figyelt kérdés
Tehát hogy úgy véli hogy a 90-es években volt a legjobb az élet az azért van mert akkor volt fiatal és nem érezte úgy a mindennapi problémákat mint felnőttként?

jan. 31. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a 2000-es évek, a tinédzserkorom volt a topp, annak is az eleje inkább, 13-14 éves.
jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Nyilván nem, például akit gyerekkorában rendszeresen vert és megerőszakolt az apja.
jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Igen. Csak sajnos a legtöbb ember összemossa azzal hogy akkor mèg nem volt ennyi technológiai vívmány, ès nem a kèpernyő előtt játszottak gyerekkènt.


Èn azèrt tartom jobbnak a gyerekkorom mert akkor mèg nem èreztem át a világ problèmáit. Tudtam önfeledten èlni, a haverokkal játszani, neten ès èlőben valamint kint a termèszetben. Nem azvolt a lènyeg hogy mit csináltunk hanem hogy együtt voltunk a haverokkal. Èn 91-es születèsű vagyok ugyanúgy megtapasztaltam a botokkal, kisautókkal játszást ès a számítógèpes korszakot. Mindkettőnek megvolt a maga varázsa, egyikre sem tudnám rásütni hogy jobb volt.

jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában igen, az emberek nagy részének az a viszonyítási alap. Akkor ismerkedik a világgal, az lesz neki a dolgok normális módja, minden más, ami később jön, már egy új változat lesz az alaphoz képest.
jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
Szerintem azt, amikor boldog volt. Sokan csak gyerekkorukban voltak igazán boldogok, ami valamilyen szinten szomorú. Nekem a gyerekkorom szar volt, a tinikorom feledhető, most dolgozó felnőttként érzem legjobban magam. Viszont maga a világ, ami körülvett, a 2010-es években volt szerintem eddig a legjobb.
jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem. Én például a 22-24 éves korszakomat tekintem eddig a legszebbnek. 91es születésű vagyok.
jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekkort pont nem. Megmondták, hogy mit kell, hogy csináljak, és pl. elköltöztünk az imádott városomból másik (sokkal sivárabb) városba, mert a szüleimnek mehetnékje volt. Sulit váltani, stb...:(

A fiatal felnőttkor volt jó, abból is az a rész, amikor már független voltam.

jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Senior Séf ***** válasza:
Akkor még nincs felelősség a válladon.
febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is az volt a véleményem hogy életem egyetlen jó időszaka az a tényleges gyermekkor volt,0 felelősség,0 kötelezettség...Aztán ráderőltetik az iskolát,és ha kijártad menjél dolgozni míg meg nem halsz.

47 éves vagyok és gyűlölök élni,egyetlen egy dolgot várok hogy véget érjen.

márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!