Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire érdemes költeni havi...

Mire érdemes költeni havi 30000 ft-ot cigi helyet hogy állandóan azt érezzem közben, hogy jól tettem? Hasonlóan amilyen jó érzés maga a cigizés...

Figyelt kérdés
jan. 31. 18:15
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nem a nevét kérdeztem
jan. 31. 20:02
 12/25 anonim ***** válasza:
61%

Szóval függőséggel akarod kiváltani a függőséget? Nem érzed a problémát ezzel? Ez esetben alkohol, drog, online szerencsejáték...

Költsd pszichológusra, ennyiből ki jön kéthetente egy alkalom.

jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Én nyaralásra tenném félre. Ez évi 360e Ft.
jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%

Amire szeretnéd. Én koncertjegyre, repjegyre (fapadoson, EU-n belül), fürdőjegyre, mozijegyre tudnám elkölteni. De ez én vagyok, te meg te vagy. Miért nem próbálsz ki új dolgokat? Ha akarsz venni ruhákat, szépségápolási termékeket, van rá ez a keret, hajrá.

Én egyébként alkoholra költöttem nevetségesen sok pénzt. Nekem az is egy motiváció volt arra, hogy ne igyak (nem vagyok teljesen absztinens, havi egyszer férjen bele, úgy gondolom, de a heti kétszeri kocsmázást, meg otthon iszogatást beszüntettem), hogy eldöntöttem, hogy külföldre költözök, és ahhoz kell pénz, és hol tudok a legkönnyebben visszavenni, a legkevesebb fájdalommal? Akkor, ha nem cseszem el a pénzem piára.

jan. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%
Pl. valamilyen sportra, veszel egy bérletet és minden nap mész.
febr. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

"Ha akarsz venni ruhákat, szépségápolási termékeket, van rá ez a keret, hajrá."

Ezek nem fognak meg a sport valóban hasznos te azt se fog meg.

Hát igen egy értelmes függőségre érdemes kiváltani hogy értelmetlent legalábbis szerintem.

febr. 1. 06:33
 17/25 anonim ***** válasza:

Napi szinten élvezetet nyújtó dolog nem jut eszembe a károsokon és a sporton kívül.

Esetleg még az lenne jó, ha a közeledben él olyan kisgyerek, akinek a napi étkezése is problémát okoz, akkor a napi 1000 Ft-ból vinnél neki ételt, vagy ilyen alapvető dolgokat. Viszont ehhez tartanod kell vele személyes kapcsolatot, nehogy olyan helyre kerüljön a pénz ahol aztán pl cigire költik.

febr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom milyen erre a jó szó írónikus lenne vagy cinikus hogy azért szoknék le a dohányzásról hogy mást támogassak végül ebben:)))
febr. 1. 08:05
 19/25 anonim ***** válasza:
Igen, azért kellene olyan, aki a közeledben van. Alapítvány sem jó, vagy ha csak úgy valaki kezébe nyomod
febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Odaadom az első koldusnak
febr. 1. 10:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!