Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ,hogy ne féljek...

Mit tegyek ,hogy ne féljek attól,hogy kirúgnak?

Figyelt kérdés
Nem merek vissza szolni akkor ha azt érzem, hogy igazságtalanul banatank,nem merek kiállni magamért , olyan dolgokat is én csinálok meg amit nem kellene,csakhogy ne legyen az , hogy akkor viszlát!
febr. 3. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszlát, találsz majd jobbat.
febr. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sajnos egy rabszolga leszel egész életedbe akik csak kihasználnak
febr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen sajnos most is annak érzem magam, és ki is használnak . De szorongok ez miatt, hogy aztán meg magamat fogom hibáztatni, ha esetleg elküldenek,hogy jobb lett volna hallgatni :/
febr. 3. 14:36
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz attól, hogy kirúgnak?
febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hogy munka nélkül leszek , akkor hogy fizetem a lakást, hogy élek meg, ezek a dolgok miatt félek
febr. 3. 14:37
 6/15 anonim ***** válasza:

Akkor majd lesz másik munkád.


De egyébként meg mi a realitása annak, hogy ezért kirúgjanak?

Illetve egész életedet arra szánod, hogy megalázzanak?

febr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mert ha én úgy érzem nincs igaza a főnöknek és vissza szólok, hogy de az nem úgy van , akkor vagy ram száll vagy oda vágja, hogy nem tudunk együtt dolgozni... Nem erre szántam, és régebben simán kínáltam magamért , nem is értem miért változtam meg , sajnos rossz irányba.:/
febr. 3. 14:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért csinálod azt ami nem a te dolgod illetve miért szállna rád a főnököd azért mert nem csinálod meg más munkáját? Mivel foglalkozol egyébként?
febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Legyen másodállásod, vállalkozásod, megtakarításod, befektetéseid. Amíg ez nincs meg, addig szkíta életmód a költéseket illetően.


Akkor nem kell félni, hogy kirúgnak, csak mert elmondod a véleményedet.

febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Gyári munka, igen vállalkozásban gondolkozom, érdekelne az emberekkel való foglalkozás, olyan mint a pszichológia , de annak már nem tudnék tanulni.
febr. 3. 15:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!