Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiket tudnád elfogadni a...

Melyiket tudnád elfogadni a gyerekednél?mit választanál?

Figyelt kérdés
melyik legyen ha muszály választani? ha szorgalmas,dolgos de barna színű ci.gány párja lenne és a gyerekük is erős barna lesz. ( rokonok suttognak). vagy meleg és azonos nemű párja lesz,talán örökbefogadott gyerekük is,vagy pár évet börtönben kell töltenie(3-4 évet),de jó útra tér.
febr. 3. 18:39
A kérdező szavazást indított:
dolgos, cigany párja,és barna gyerekek
meleg párja
pár év börtön
28 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
A cigánylányok között van sok szép. Szóval ha amúgy normális életmódot folytat, akkor nem hiszem, hogy zavarna.
febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most igazából engem a dolgos, cigány pár és a melegség sem zavarna. A pár év börtön viszont... hát azt azért nehezebb elfogadni számomra. Azért nem mindegy, hogy miért volt börtönben. Meg úgy alapjáraton véve hiszek a második esélyekben, de azért mégsem olyan könnyű elfelejteni, ha valaki több évet ült börtönben, de nyilván itt sokat számít, hogy miért is ült börtönben.
febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy roma lány, vagy egy másik férfi mellett találná meg a fiam a boldogságát, ám legyen! Ameddig ő boldog, engem semmi más nem érdekel.

A börtön az már kicsit komplikáltabb szituáció, de bíznék benne, hogy úgy neveltem a gyerekem, hogy ne csináljon semmi törvényelleneset.

Ha mégis megesik, azért nem mindegy, hogy emberöléssel vádolják, vagy “csak” bankrablással.. nyilván egyiknek sem örülnék, de utóbbit morálisan hamarabb el tudnám fogadni.

febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Az első nem zavarna,a második kettő még jó,hogy zavarna.
febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor csak én választanám a börtönt? :p nyilván nem emberölés,azért remélem nem csak 3-4 év járna,hát amikért pár év járhat. mondjuk drogozott vagy drogot szállított repülőn,de megbánta.vagy kocsival balesetet,gyógyuló sérülést okozott,vagy a kutyája megharapott valakit,tehát nem feltétlen szándékos vagy rossz ember.vagy kis pénzt sikkasztott munkahelyén,stb. de ha kijön normális életet él feleséggel gyerekkel,és idővel az erkölcsi bizonyítványt is visszakapja.és az nem látszõdik az emberen,de a másik kettőért több bántást kaphat,melegként egy strandon se foghatják meg egymás kezét se,hát a barna gyerekeket meg valljuk be,vagy szívesen beengeded gyerekeddel játszani a házadban vagy nem,főleg ha teljesen sötétbarna színű.
febr. 3. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én sem homofób, sem rasszista nem vagyok, szóval akár az első, akár a második teljesen elfogadható számomra. Legföljebb azért lennék szomorú, hogy a hozzád hasonóak miatt érheti bántás vagy előítélet (nem engeded a sötétbarna színű gyerekkel játszani a tiédet...). Azt viszont nehezen tudnám feldolgozni, hogy az én erkölcsi értékrendemmel ellentétben valami olyasmit követ el, amiért börtön jár. Letöltendő börtönt pedig jellemzően súlyosabb dolgokért ítélnek meg, nem olyanokért, mint amiket példaként felsorolsz.
febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt hittem a súlyosabb dolgokért 10-20 év is járhat,jó ehhez nem értek.na képzeld,van roma fiú ismerősünk aki a gyerekem barátja és hozzánk jár. kicsit félreértetted. pont ezt mondom,hogy a mi gyerekeinket félteném,hogy olyan nézést kapnak,ha egy gyerek elront vagy ellopna valamit,biztos egyből a mienk lenne hibáztatva.ha barnák.nem érdekel mit szólnak a rokonok stb. de ha belegondolsz az életedbe biztos az ismerőseid csak mosolyognának a hátad mögött megszólnának. csak ezt nem vallod be magadnak.
febr. 4. 09:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!