Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak nektek tényleg ennyire...

Férfiak nektek tényleg ennyire vonzó ha egy nő mindig "ezerrel" pörög és rengeteget nevet?

Figyelt kérdés
Azért kapcsoltam össze mert a kettő általában együtt jár. Sokat hallok mostanában ilyen kijelentéseket: - pörgős vagyok, - sosem állok meg, - ..nekem merjem beszólni valaki.., - rengeteget nevetek, -Itt mindig vidámság van!, Csak vigjátékokat nézek. Bárkit (férfit) megkapok. Ilyen számotokra az ideális nőtípus?

febr. 3. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mert ez így ebből a leírásból egy mindig másik ágyra járó idióta p*csa lehet, az meg kell a fenének.
febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Dehogy. Elég idegesítő lenne.
febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem baj ha pörög, de akivel van, vele álljon meg, állapodjon meg.
febr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem. Az ilyen ember már középtávon is bosszantónak tűnik a jellemzés alapján. Ha alkalomadtán találkozik hasonló emberrel az ember pár órára, akkor üdítő lehet a "pörgés", na de ha valaki mindig ilyen, az fura.
febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, engem kifejezetten idegesít ha valaki ezerrel pörög. A nevetés viszont jó.
febr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

A férfiak többségének az az ideális nő, aki állandóan pörög, mint az állat=dolgozik, mint a barom, jól keres, nekik adja a pénzét, mert nekik nincs, kiganézza utánuk a házat, mert ők lusták, alkalmatlanok mindenre, emellett edzen is a nő, mert jól kell kinéznie és minden este ugrálni kell a farkán.


A nevetés és a vidámság az azért kell, mert a férfiak csak egy szórakoztató kelléknek tekintik a nőket.Problémája, rossz kedve ne legyen soha, mert 1.: őket nem érdekli, 2.: segíteni soha semmiben nem hajlandóak.Panaszkodni, rinyálni azt csak a férfiaknak szabad, a nőnek pedig mindig megértően hallgatni, megoldani a férfi problémáit.


Az nem jó viszont, ha kiáll magáér a férfivel szemben, mert a nőnek mindent el kell tűrni.


Ha bárkit megkaphat az azért jó, mert őket választotta, így lehet a jó nővel dicsekedni a többi selejtnek.


A férfiak számára ilyen egy ideális nő, így értelmezik ezeket a tulajdonságokat.

febr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Barnabas333 ***** válasza:
71%
Szeretőnek vagy kolléganőnek ideális lennél. 6os látom férfigyülölő vagy ezerrel.
febr. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nem, realista vagyok.
febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem szeretem a mindig pörgős nőket.De egyébként nekem az ilyenek gyanúsak,hogy csak megjátszák magukat.
febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom,hogy megjátszák magukat. Figyelemfelkeltés. Pár ismerősöm csinálja. Marha nevetségesek. Főleg 40 fölött.
febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!