Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehetett ez?

Mitől lehetett ez?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok F. egyszer hajnalban ébren voltam, zúgott a fülem olyan mintha aludtam volna de esküszöm felvoltam nagy zúgást hallotam mintha valaki rám ült volna megakadályozta volna hogy felkeljek aztán becsuktam a szemem imádkoztam magamban, hogy legyen már vége Jézus segíts és aztán pár perc múlva megbirtam mozdulni. mintha valami vagy valaki megakadályozott volna. ez 15 éves koromban fordult elő akkor szintén nyitva volt a szemem, unokaocsemmel aludtam egy szobában mivel náluk voltam szólni akartam hogy segítsen de nembirtam.. életemben 2x fordult elő. mi lehetett ez?



betegségem semmilyen sincs kivéve Hypertonia, de 14 éves korom óta kezelve van akkoriban Coverex As kombit szedtem ,, jelenleg 2 éve azaz 21 eves korom óta Covercard Plust szedek 5/1,25mg/5mgot és bizoprololt 2,5 mgot. vérnyomásom 125/80 körül van pulzusom 70-75


febr. 5. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Alvási paralízis a neve, olvass utána. Nagyon rossz, nekem csak egyszer volt, hát elég is volt egy életre. Fiatalon gyakoribb, ha jól tudom, nekem olyan 16-17 évesen volt.

33F

febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Évekig volt, amikor éjt-nappalá téve dolgoztam, és kimerültem.
febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az agy alvás közben akadályozza a test mozgását, nehogy sérülés, vagy például fárol lezuhanás legyen belőlle(ősidőkben ez fontos volt).

És van olyan működési hiba, hogy az agy késve kapcsolja vissza a mozgást, vagy valamilyen zavart, félig alvó állapotban kerül.(alvajárás és hasonló helyzetek.)

febr. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!