Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyet értesz az igaztónővel?

Egyet értesz az igaztónővel?

Figyelt kérdés
mindig mondja mindenki figyeljen rá, mert amiket ránk szán idôt ha beszédet tart az életéből ad nekünk idôt amit ő soha nem kap vissza...
febr. 6. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Akkor fogja be a száját mert nem sokáig él! egy szó egy szög a koporsójába! bizony! Nem elég a fizuja?? gyerekek veszik körül! mi kell még neki? ha ihatna a fiatalság forrásából biztos szárazra inná, ki van égve.
febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
febr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Senkit nem érdekel, ő választotta ezt a hivatást, kutya kötelessége JÓL csinálni!
febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Végül is igen. Én se kapom vissza az időt amit a kérdésed elolvasására és megválaszolására fordítottam, nemde?
febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
egyet értek veletek, 1.2.3as
febr. 6. 12:36
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát, ez ilyen örüljetek, hogy leereszkedtem hozzátok stílus. Nem éppen ideális egy pedagógus esetében.
febr. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedagógusként írom: nincs igaza. Neki ez munkaköri kötelessége, illetve ha nem akar beszédeket tartani, adja ki másnak, aki jó benne. Másrészt aki kiáll nagy tömegek elé beszélni, az legyen annyira érdekes, hogy figyeljenek rá. Jópár évet lehúztam felnőttképzésben, ott megtanultam, hogy nem azért kell, hogy rám figyeljenek, mert én vagyok a tanár, mert a felnőtt hallgatót, aki fizet azért, hogy ott legyen, ez nem érdekli. Nekem kell elég érdekesnek lennem ahhoz, hogy akarjon figyelni.
febr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjátok meg neki, hogy ha beszédet tart, azzal a ti életetekből is elvesz időt, úgyhogy olyan beszédet tartson, emire érdemes figyelni.
febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Miért, munkaidőn kívül tartja a beszédet? Ha nem, akkor a munkaidejéből megy el, nem másból.

Plusz a hallgatóság ideje/élete?

Egyetértek a 8assal, olyan beszédet tartson, amire érdemes figyelni.

febr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mibaj idejében tartja.
febr. 6. 16:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!