Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha engemet a...

Szerintetek gáz, ha engemet a zene jobban érdekel a focinál?

Figyelt kérdés
Csak mert a környezetemben mindenki fociszerető, pedig én a zenét jobban szeretem. Szívesebben beszélgetek valamilyen klasszikus együttesről, mint mondjuk Szoboszlairól vagy a magyar válogatottról.

febr. 7. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz hogy a környezetedben más az érdeklődési körök mint a tiedé? Engem sem érdekel a foci, nagyon a sport téma sem.
febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Mostanában mindenki a fociról beszél.
febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Mind a kettő pont ugyanolyan semmitmondó téma, egyik sem jobb vagy rosszabb a másiknál. Én egyikről sem beszélgetek szívesen. Zenét szoktam hallgatni, de nem tudom, mit lehet róla pofázni, azon kívül, hogy mondjuk ha valakivel tudom, hogy hasonló az ízlésünk, akkor megmutatom neki, ha valami újat találok, de ennyike.
febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Na nalunk mindenki szerete kapalni, te miert nem szeretsz?
febr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
...és a fociszeretők közt nincs senki, aki zenét is hallgat? Érdekes figurákból állhat a környezeted. Lehet, hogy ideje lenne tágítani az ismeretségi körödet. :)
febr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem (am konkrétan erről szól a high school musical😅)
febr. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Miért lenne?

Inkább az lenne gáz ha fordítva lenne.

febr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Engem csak a zene érdekel,a foci egyáltalán nem.Nem közösítettek ki,nem bziztak le emiatt.Szóval nem gáz.Azzal foglalkozz,amit szeretsz.
febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
"engem" az et már nem kell
febr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Nem is értem soha azokat, aki kételkednek benne, hogy bármi teljesen természetes, normális dologgal, viselkedéssel, reakcióval bármi baj lenne.

Én mindig azt mondom, azt csináld/hallgasd amit szeretsz, ami jól esik és arról beszélgess amiről csak szeretnél és ami érdekel. Tehát keress magadnak egy olyan beszélgetőpartnert, akit szintén érdekel ilyen szinten a zene és vele biztos jót tud(ná)tok, majd beszélgetni.

febr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!