Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra mi az élet értelme?

Számodra mi az élet értelme?

Figyelt kérdés

febr. 12. 11:10
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
A szex
febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Metionin ***** válasza:
67%
Semmi különös. Nem kértem, hogy éljek, nem rajtam múlt. Ha már itt vagyok, igyekszem kihasználni az időt, amim van, megteremteni mindent, hogy biztonságban, nyugalomban élhessek. De ennyi, nem kívánok semmi nagy, maradandó dolgot létrehozni és nem érzem magam egy hú de értékes valaminek. Porszem vagyok a világban, mint az emberek 99,99%-a és ez nekem így jó, tisztában lenni a saját jelentéktelenségünkkel valójában egyfajta szabadság.
febr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
68%
számomra az hogy tudatosan éljek
febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad meghalni. ☝️😀
febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor érzem, hogy van értelme, amikor boldog vagyok, és amikor segítek valakinek.


Akkor vagyok boldog, amikor csokit eszek, jó zenét hallgatok, szép helyeken kirándulok, jó darabot nézek a színházban, jó filmet nézek, látom a gyerekem fejlődését, megérti, amit magyarázok neki, amikor ajándékot kapok, amikor valaki kifejezi, hogy szeret, amikor fizetésemelést kapok, és még egy csomószor.


Amikor segítek és látom, hogy örömmel fogadják, hogy előbbre vannak a segítségemmel, na ez is mind olyan, amikor azt érzem, hogy van értelme az életemnek.

febr. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
55%
Pénz és a pénz által élvezni az életet. Ennyi. Nincsenek ennél magasztosabb céljaim és nem akarok több értelmet. Tökéletesen elégedett vagyok azzal, ha eszembe jut, hogy most hétvégén csináljunk valamit a barátaimmal, akkor nincs anyagi akadálya. Vagy hogy ha akarok valamit venni a hobbimhoz, annak sincs. Ha nem kell szorongani mindennapi kiadások miatt.
febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Noren1989 ***** válasza:
76%

Szàmomra a miniprojektek, meg a mostani pàrom és gyermekei.


Velük boldog vagyok.

febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%

Semmi

Csak kínlódok

Minden napom a túlélésről szól és hogy elviselhető legyen

febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%
Várom a halált hogy már sokadjára újra szűlesek .
febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
35%
36 évesen azt mondom: maga életnek nincs értelme. Csak úgy van életnek értelme: luxus gazdagság, tökéletes külső, egészség....
febr. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!