Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember gonosszá válik,...

Ha egy ember gonosszá válik, általában az arcvonásai is megváltoznak?

Figyelt kérdés

A fiatal Joszif Sztálin, itt olyan ártatlan arca volt:


[link]


Később:


[link]


Ez utóbbi képen már látszik a szemén, hogy ravasz ember.


febr. 15. 07:43
1 2
 1/18 anonim válasza:
14%
Nem látszik semmi. Csak utólag belebeszéled.
febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
Ez csak egy belemagyarázás a történelem ismeretében. Az első egy igazolványkép, amin nem lehet pofákat vágni. A második már inkább propagandafotó, aminek üzenetet kell közvetítenie.
febr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, szerintem a kép kép nagyon különbözik. Mintha két külön ember lenne.


Pl. Brad Pitt, aki most 60 éves, azért hasonlít a fiatalkori énjére. Sztálinnál ezt nem látom, de lehet tévedek.

febr. 15. 07:51
 4/18 A kérdező kommentje:
*két kép
febr. 15. 07:51
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Utóbbin is elég aranyos.
febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
A két kép között közel 50 év telt el, nyilván teljesen máshogy fog kinézni a rajta szereplő. Bárkinek a képeit összehasonlítod több évtizedes távlatban, egészen más vonásaik lesznek. Nézd meg a politikusokét, akikre az átlagnál is jóval több stressz rakódik. Nemrég a pár éves politikusi ciklust megélt Obama vagy Zelenszkij képeit egymás mellé rakva is látszik, mennyit 'öregedtek' bele a munkájukba.
febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
3%
A 4. GONOSZ az orban de ez csak most van a mi világunkban az a propaganda. Az angolok csináljak az összes világegyetemben. Azok csináljak az orbannak a propagandát, az orosz és az orosz ellenes propagandát, a cigány propagandát. A telefonomat minden évben ellopjak az utolsót mostanában.
febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
37%
Brad Pittről láttál életedben 300 lesifotót meg 20 filmet. Sztálinról meg ezt a 2 db pillanatfelvételt, ami erősen beállított.
febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
utóirat: a második fotón sem ravasz a szeme, csak meghízott és beszűkült, lásd még Bud Spencer :)
febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Shaddark ***** válasza:

Szerintem is így van, a politikusok fején konkrétan látszik a sunyiság.

Bár mivel legtöbbször videókon és nem képeken látom őket, ezért lehet hogy a testbeszédük is hozzátesz ehhez az érzéshez.


Szerintem aki adott arckifejezést használ több milliárdszor az életében, idősebb korára kicsit "beég", látszik 40 - 50 felett hogy ki mosolygott sokat életében és ki vágott fancsali pofákat egy életen keresztül.

De ezt nem gondolom gonosznak vagy hasonlónak. Biztosan volt mosolygós sorozatgyilkos is a történelemben...

A pszichopatáknak állítólag (nem ismerek személyesen egyet sem) látszik a szemén, üres a tekintetük, - a melegség, empátia, együttérzés hiánya látszódik rajtuk ha figyelmesen nézi valaki.

Hogy ez fényképen mennyire jön le, azt nem tudom.

febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!