Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy átlagos ember kb. mikor...

Egy átlagos ember kb. mikor szokta feladni az álmait, ha nem sikerül elérnie őket?

Figyelt kérdés
Főleg személyes történetek érdekelnek. És az okok, amik ezt az álom feladást okozzák.

febr. 15. 13:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindegy, mi az az álom. Például az, hogy 18 évesen azt gondoltam, hogy a Silicon Valleyben leszek valami top 1%-os géniusz IT-s AI mester, nem volt egy reális cél az én képességeimhez mérten (nem vagyok hülye, csak figyelemzavaros és a tényleg nehéz és lassú dolgokat hamar feladom). Ezt viszonylag hamar feladtam, hiába gondoltam egy ponton komolyan. :D

De találtam reális célt, ami ugyanúgy hozhat anyagi sikert és elismertség érzést is, még ha kisebb szinten.

Viszont olyan ember szerintem elég kevés van, akinek egy konkrét álma van vagy volt és most is amiatt sír, hogy nem valósult meg az a valami. Vagy csak én nem ismerek ilyeneket. A többség vagy elégedett az életével vagy eleve fogalma sincs, mit akar.

febr. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A többség sajnos egyáltalán nem elégedett az életével. Vagy a drognak, ciginek, piának, gyógyszereknek és egyéb tudatmódosító szereknek halott lenne a piaca.
febr. 15. 14:04
 3/25 anonim ***** válasza:
58%
Én 25 voltam, az oka, hogy teherbe estem, onnantól mindent cseszhettem, pláne hogy az alap az volt, hogy sosem lesz gyerekem...
febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Hát igen... egy váratlan gyerek, sok mindent megváltoztat.

Ki volt a hibás, ha nem titok?

febr. 15. 14:11
 5/25 anonim ***** válasza:
36%
Akkor más körökben mozgunk. Nekem nincsenek függő ismerőseim. Még a cigi is ritka, de akik cigiznek, azok is fiatalon szoktak rá, úgy meg nehéz felnőttként letenni, függetlenül attól, hogy amúgy nincs semmi gondjuk.
febr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Bár többen mozoghatnának abban a körben...
febr. 15. 14:14
 7/25 anonim ***** válasza:
62%
Én csavargó junkie akartam lenni. Nem jött össze. Most nem tudom mi lesz.
febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Hogy lehet, hogy az nem jött össze? :D Az bármikor lehet az ember.
febr. 15. 14:39
 9/25 anonim ***** válasza:
24%
50 pluszosan.
febr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Afelett már reménytelennek érzed?
febr. 15. 15:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!