Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van manapság egyre több...

Miért van manapság egyre több lánynak/nőnek OnlyFans profilja?

Figyelt kérdés

Szerintem ez olyan szánalmas. Nem egy ilyen profilt láttam már, de mégis ki fizet azért havonta, hogy semmitmondó gagyi hétköznapi posztokat nézzenek? A netes kurvlkodás meg már csak hab a tortán.

Tudom, ő dolguk, semmi közöm hozzá, de ti mit gondoltok erről a jelenségről?



febr. 17. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Szerintem kiábrándító.
Szerintem szuper.
40 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Amíg kb nulla erőfeszítéssel lehet milliókat keresni, minek szenvedjenek egy alkalmatlan oktatási rendszerben, hogy aztán éhbérért robotoljanak életük végéig?

Ez egyfajta visszajelzés a társadalom elavultságára.

Amúgy szomorú dolognak tartom, hogy egy darab húsnak értékelik magukat, amire kiéhezett, perverzek rázzák a szerszámot.

febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
19%
Azt vedd figyelembe, hogy amit ezzel keresnek azt valakinek meg kellett keresnie előtte.
febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem értékelik darab húsnak magukat, de a munkaerőpiacon sem vagy több egy darab húsnál, csak ott felöltözött hús vagy, OF-en meg pucér. Utóbbival meg még jobban jársz, mert legalább a magad ura vagy. Nem mindenki akkora ész, hogy valami jobbat találjon ki, de attól még nem akarnak robotolni, ahogy írtad, talán ha több lehetőség lenne és meg lehetne élni egyszerű emberként is normális munkákból és a körülmények, hozzáállás is emberi lenne, akkor ők is azt csinálnák.


Nekem van jobb ötletem, de ha nem lenne, eskü én is inkább ezt csinálnám, minthogy rohadjak valami munkahelyen komplexusos főnökökkel, toxikus kollégákkal, alacsony bérekért.

febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
51%
Hálistennek azért a legtöbb nő nem ilyen. Akiket látsz/hallasz a neten, sokan vannak, de arányaiban véve több a normálisan dolgozó és tanuló nő, mint a prosti. Nekem is vannak női kollégáim, akik gyönyörűek, mégsem vetik meg a kétkezi munkát.
febr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

A munkaerő piacon bármily embertelen és alkalmatlan is, nem a meztelen testeddel kereskedsz. Az azért nagy különbség.

Ettől függetlenül, mint írtam, megértem ezt a döntést. Viszont jó lenne, ha ez a jelenség végre felnyitná a döntéshozók szemét, hogy valami irgalmatlanul el van cse.ve.

febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%

Mert őket nem rúgják ki egy cégtol ilyenek miatt.


Ha nekem ezt megtudná a munkahelyem hogy k vagyok azonnali hatállyal mindanának fel.

febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%
OF-en sem a meztelen testeddel kereskedsz, hanem az arról készült képekkel. Senki nem ér a testedhez.
febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%

*Ja meg a barátom is azonnal kidobna mint macskát sz.rni.


Másnak meg nem számit hogy tiszta legyen a neve híre..

febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
23%

Miért kapod a pénzt? A meztelen testedért. Vagyis azzal kereskedsz. Kétlem, hogy ez bárkinek is nem világos.

Nyilván ennek különböző szintjeit el lehet különíteni, de a tényeken nem változtat.

febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Azért ,mert itt vidéken kb egy szakmunkás keres kb nettó 250 körül jó szakmával, keleti régióban sajnos alacsonyak a fizuk, miközben lehet feltesz egy csak heti 2 maszturbálós videót és keres nettó 1-2 milliót. Aztán elvan.
febr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!