Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 5-ös skálán mennyire bízol az...

5-ös skálán mennyire bízol az emberekben? Mit csinálsz, ha valaki visszaél a bizalmaddal?

Figyelt kérdés

febr. 17. 19:41
A kérdező szavazást indított:
5
4
3
2
1
0
21 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fenntartásokkal kezelem az embereket és addig a pontig egy bizonyos szinten bízni szoktam még el nem játssza valaki a bizalmam.. ha valaki már eljátszotta akkor onnantól kezdve soha nem fogok benne már ugyan úgy megbízni.
febr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy bizonyos ismerettségi szint után kezdek el benne bízni, miután kiismertem mi az amit megoszthatok vele es mi az amit nem. Viszont ha félreismertem, eljátszotta, ott mindennek vége és nem esek ugyanabba a hibába, nem osztok meg vele bizalmas témákat
febr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég jó emberismerő vagyok. Már nehezen vernek át. Mindenkinek kb. annyi bizalmat szavazok, amennyit valóban megérdemel.
febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jo emberismeret es tapasztalat sokat szamit.
febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tini koromig elég naiv voltam, amin azóta, szerencsére, sikeredett változtatni. Már nagyon megválogatom, kinek és mit mondok el, az ismeretség elején sem zúdítok idegenekre személyes dolgokat, vagy olyanokat, amikkel vissza lehetne élni, ellenem lehetne fordítani.

Ha valaki felé megrendült, teljesen eltűnt a bizalmam, akkor azt már nem tudom semmisnek tekinteni, onnantól kezdve nem tudok már benne úgy igazán, őszintén megbízni.

febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!