Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen nő az infantilis,...

Milyen nő az infantilis, gyermeteg 30-as, ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Feedje is jöhet ha van publikus.
febr. 18. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen az borzalmas, érzelmileg és nem ritkán értelmileg is egy NULLA
febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Akikkel szórakozni szoktak a pasik és palira venni. Általában azok az infantilisek akik mindennek örülnek viccelődnek aztán nem értik miert vannak pofára ejtve kihasználva es miert nem veszi komolyan őket senki.
febr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
40-est is ismerek ilyet
febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ahogy én látom őket, jellemzően család és karriercentrikus szüzlány félék, akik vagy mindennek örülnek és leszívják más életenergiáját, vagy korán összejönnek valakivel, akivel együtt vannak egész életen át, közbe a férfi agyára mennek, aki vagy alkoholista lesz vagy folyamatosan csalni fogja őket.
febr. 18. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mamahoteles, önellátásra képtelen, munkanélküli, hagyja, hogy minden méhecske beporozza, részegeskedik, drogozik. Én ilyennek tudom elképzelni.
febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem inkább rendszerint jó körülmények közt nőnek fel, burokban, akik bár lehetnek életképtelenek, ezáltal eltartatják magukat, vagy karrieristák is, azok a félék meg rendszeresen hasonló infantilis lányokkal összeverődve alkotnak feminista összetartó brigádot.

De a legjellemzőbb vagy a közös mindben talán az, hogy soha nem volt súly rajtuk se munka se kapcsolat terén (jó háttér és bomba külső), és meg tudtak maradni a gyermeteg burokban, nem kellett felnőniük. Ez persze magával hozza azt, hogy azért lehetnek ijesztőek, mert komoly, valódi életszituációk megoldásában vagy átvészelésében nincs tapasztalatuk.

febr. 18. 15:19
 7/8 anonim ***** válasza:
2%

4


Ja, én egyáltalán nem ilyen nőre gondoltam.

Hanem épp olyanra, aki játszadozik a férfiakkal, mert ő, ő, ő milyen nagyszerű.... a magához való esze épp megvan, csak azt mondjuk kepétlen felfogni, hogy a másik sérülhet, mert az érzelmi intelligenciája egy gyermekéhez hasonló, és csak pislog, mint hal a zacskóban, ha számon van kérve. Ezután megpróbálja magát beállítani áldozatként, amitől a másik csak még jobban sérül. Jellemzően simulékony, mindenkivel cukimuki, mindenkit tapizó, mindenen vigyorgó örök szinglik/kalandozók ezek, akik sosem vallanák be, talán még maguknak sem, hogy mélyen legbelül boldogtalanok, hiába kommunikálják oly görcsösen a külvilág felé, hogy minden happy.

febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egy értelmiségi kolléganőmre mondta egy szintén egyetemet végzett hölgy, hogy "Z" borzasztóan infantilis a korával kapcsolatosan. Nos a szóban forgó hölgy egy nyugdíj elött álló vékony csinos nő volt. úgy öltözködött mint egy tinilány. Talán a tini Szandihoz tudnám hasonlítani. Belibbent kis pörgős mini pöttyös szoknyában. Ami azért igencsak nem illett a korához. Mikor a fogai romlani kezdtek - híd kellett neki- teljesen belebetegedett. Hónapokig nem jött ki a lakásából. Egyszerűen képtelen volt elfogadni, hogy már nem egy 20-as, 30-as fiatal nő.
febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!