Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként milyen testet állítanál...

Nőként milyen testet állítanál össze magadnak?

Figyelt kérdés

Ha létezne ilyen "test konfigurátor" ahol teljesen szabadon bármit beállíthatnál és másnap a kívánt külsővel ébrednél. Milyen testet raknál össze benne? Teljesen szabadon működne.

Szemszín, bőrszín, haj, magasság, mell, csípő, derék méret, testszőrzet mennyisége, izomzat, arcforma stb.



febr. 21. 19:15
 1/10 StevenUp ***** válasza:
90%
Létezik. Úgy hívják hogy Sims...
febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Én nem sokmit alakítanék...

Homokóra formám van, de jobban szeretnék körte lenni...

A szemem barna, szívesen cserélném kékre.

A bőrszínem kreolos, az úgy jó.

Magas vagyok, 170 cm abból talán 10 centit eladnék...

Viszonylag pici melleim vannak (75B),nem szeretnék nagyobbat.

A szőrt a testemen a fejem kivételével mindenhonnan elhullajtatnám.

Izmot a fenekemre tennék egy kicsit, hogy ne legyen plöttyedt.

Az arcom ovális, az is rendben van így.

Mást nem cserélnék.

19l

febr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Metionin ***** válasza:
100%
Én sem bonyolítanám túl. Alacsony, vékony de izmos vagyok, az arcom nem klasszikus szépség de szerintem okés. Nüansznyi dolgokat alakítanék csak, amik kényelmesebbé tennék az életemet, mert nem kellene velük foglalkozni. Pl. nem kívánt szőr eltüntetése, szép formájú körmök, láthatóbb ajkak. De tökre adnám ha olyan színű hajam nőne mint amilyenre festem vagy ha eltűnnének a melleim, amik jelenleg a szúnyogcsípés de minek kategóriában vannak. Vagy ha a bőröm maradna ilyen fehér de nem égnék hólyagosra 5 perc után a tavaszi napsütésekben is. Ha a belső szervek megváltoztatása is játszik, akkor kihasználatlanság okán a méhem mehetne vissza a feladónak, illetve azt is díjaztam volna ha nem kellett volna egy vagon pénzt fizetnem azért, hogy normálisan lássak.
febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A nem kívánt szőrtől én is megválnék, pár centit a magasságomból szívesen leadnék, örülnék annak, ha egy könnyebben kezelhető bőrtípust kaphatnék, újraszínezném a hajam, a mostani seszínű helyett. Az eperszőke tetszik amúgy a legjobban, vagy egy lágyabb szőke. A göndörségét sem épp egyszerű kezelni, és szerintem sokszor nem is szép, csinálhatok vele bármit is, úgyhogy egyenes, vagy maximum lágyan hullámos hajjal lennék még nagyon el.

Az orrom szemből egész aranyos, de oldalról nézve, elég szembetűnő a benne lévő hullám, azt is kiegyenesíttetném.

febr. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A testemen és az arcomon semmit, a mostani teljesen jó, szőrös sem vagyok. A hajam jó lenne, ha hosszabbra meg tudna nőni, mondjuk a derekamig, jelenleg a max a hátam közepe, meg talán kipróbálnám, hogy milyen magasabbnak lenni, mint 167 centi.
febr. 22. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton elégedett vagyok magammal, talán karcsúbb derekat és vékonyabb combokat faragnék magamnak :)
febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Karcsúbb derekat szeretnék,hosszabb hajat meg talán nagyobb melleket,kicsit formásabb testet.Tudnèk mindenen javítani,ami azt illeti
febr. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú, vékony, de enyhén izmos, formás lábakat szeretnék. Mivel alacsony vagyok, a hosszút sehogy se tudom elérni.
febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igazából a magasságon, arcon, szemszínen kívül szerintem mindent meg lehet változtatni. Én a testzsírszázalékomon próbálok jelenleg lejjebb faragni, úgy, hogy közben a súlyom maradjon, erre is van étrend és edzés. Most már tetszik az eredeti hajszínem, de nagyon sokáig festettem, szóval ez sem állandó. Ha valaki hosszabb hajat szeretne, az idő és türelem kérdése, de rövidebbet 10 máodperc alatt tudnék csinálni.
febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Én azonnal bepipálnám a következőket:

+10cm magasság, 170cm szeretnék lenni

nem kigyúrt, de sportos alkat, mint a versenytáncosoknak

hosszú dús sötétbarna haj

barnulni képes bőr, jelenleg csak leégésre vagyok képes

nyaktól lefelé teljes szőrtelenség, nincs sok de unok vele foglalkozni

végül formásan kerek fenék a jelenlegi kis lapos helyett

18L

febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!