Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha milliárdos lehetnél ezért...

Ha milliárdos lehetnél ezért cserébe,bevállalnád?

Figyelt kérdés
egyik haverommal hülyéskedtünk,és egyszer olyat kérdeztem,hogy ha milliárdos lenne,annyira,hogy még az unokái unokàinak se lesz gondja soha,de cserébe soha nem sütne a nap. mindig komor vagy borús idő lenne.( tegyük fel nem kell az életfeltételekhez,se a növényeknek se nekünk.) azt mondta milliárdos lenne,azt meg megoldaná" valahogy. bár nem tudom,hogy lehetne egy napfényt megoldani :p igaz indiában nyitottak egy élethű hóparadicsomot,lehet szànkózni stb. japánban meg egy élethű homokos tengerpartot ( belső tèrben) szóval bármi lehetséges. de mi van ha eltelik pár év,és már az adósságodat is visszasírnád egy kis napfényért,mert ez örökre szól. vagy minden marad így,de ezzel a tudattal kell tovább élned,hogy kihagytál egy jó lehetőséget,és gazdag lehetnél. te mit választanál?
febr. 24. 06:17
A kérdező szavazást indított:
milliárdos legyek és ne süssön többé a nap
minden maradjon így
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Az a baj, hogy nagyon sokan nem tudják, hogy nem minden a pénz. Nem minden áron éri meg a gazdagság.
febr. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Milliárdos sosem voltam, de tizenpár éve még jóval több pénzem volt magamra. Azóta már kevesebb van, mert a családomra költöm - és nem sírom vissza a "gazdagságot", nem cserélném el a családomat milliárdokra sem.

A pénz nem rossz dolog, de egyáltalán nem az a minden.

febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
En a borult idot szeretem meg az ejszakat. Meg a zsetont.
febr. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán bevállalnám, nemcsak napsütésben lehet kirándulni és legalább eljutnánk minden szép helyre.
febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mondjuk hiába süt a nap,ha nincs pénzem utazni mindig ugyanott rohadok,de ha eljutok valahova pont azon szoktal ideges lenni ha épp nincs jó idő,pedig elutaztam :p
febr. 24. 08:27
 6/11 A kérdező kommentje:
szoktam"
febr. 24. 08:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

En nem varok el napsutest,igy nem idegeskedek.

Amigy meg Lloret de marban evi 362 nsp sut a nap folyamat egesz nap.

febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Természetesen igen bár azt én leszarom hogy az unokám unokájának mije lesz
febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölöm a nyarat, a meleget, a napsütést, így számonra talán az mégnagyobb nyeremény lenne, mint a pénz, így természetesen vállalnám!

Már most minden bajom van ha arra gondolok, hogy mindjárt itt a madárcsicsergés amire minden kbaszott hajnalban fel fogok ébredni hónapokon át 🤬🤬 Jó lenne egész évben a csendes sötét december

febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok vele

Raadasul mindig nagyon magányos voltam, így a nyár engem csak arra emlékeztet hogy más megy nyaralni fesztiválozni, én meg otthon gubbasztok

febr. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!