Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiszel abban, hogy a szem a...

Hiszel abban, hogy a szem a lélek tükre? Ha igen akkor mit gondolsz ezekről a "lelkekről"?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt, hogy ebben vajon mennyi igazság van. Kerestem 4 ismerőst, akiknek nagyjából tudom milyen a természetük, van köztük olyan, akit nagyon jónak tartok, és olyan is, akinek szerintem nem szép a lelke. Ti így szimplán a szemük alapján melyikőjüket gondoljátok a legjobb lelkűnek?

Légyszi ne az alapján válassz, hogy kinek tetszik esetleg a szeme, mert ezek pillanatnyi képek plusz szándékosan próbáltam hasonló színűeket keresni, hogy ne ezen múljon. Tényleg csak arra vagyok kiváncsi, hogy milyen lelkűnek gondoljátok őket.

[link]


febr. 24. 10:12
A kérdező szavazást indított:
1. A legjobb lelkű szerintem
2. A legjobb lelkű szerintem
3. A legjobb lelkű szerintem
4. A legjobb lelkű szerintem
Mind a 4 jó lelkűnek tűnik
Nem hiszek ebben
Kép alapján nem lehet eldönteni
9 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1. Vmi megkeseredett kiégett nő sztem

2. Remenyekkel teli aki még hisz a szerelemben

3. Rafinalt lehet nem őt verik at a pasik hanem fordítva

4. Nem lehet vmi művelt, diplomája tuti nincs.

febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Óvatos, vágyakozó, rafinált, kimért. Így sorban..
febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
A szemről sokmindent le lehet olvasni.. Ha nincsenek benne érzelmek, csak a mélységes üresség, menekülj attól az embertől.
febr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mélységes üresség sztem azoknak a szemeiben van akikkel szakítanak a szakitáskor.
febr. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az oldal nem létezik
febr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem él a link, de akkor sem hiszek benne. Egy szem egy pillanatban önmagában még semmit nem jelent
febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdéshez kapcsolódóan, nektek mi a tapasztalatotok, a kék, vagy a barna színű emberek a megbízhatóbbak? Melyikkel barátkoznál inkább? Számodra melyik a vonzóbb, barátságosabb szemszín a kettő közül? Tapasztalatok érdekelnének.
febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Teljesen irreleváns. Ennyi erővel a 39-es vagy a 42-es lábú nők tudnak jobban főzni?
febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Nem tudom.. Nekem valahogy mindig olyan érzésem volt, hogy a kék szeműek emberek általában ridegek, távolságtartó, érzelmileg labilis természetűek, szeszélyesek, mint a tenger és megbízhatatlanok. Ezzel szemben a barna szemű ember tekintete valahogy barátságosabb, őszintébb, nyitottabb és megbízhatóbb is, 2 lábbal a földön áll.
febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Hát igen, én meg úgy érzem, hogy minél nagyobb a lába egy mebernek, annál jobban tud főzni. A haj hossza pedig fordítottan arányos a tánctudásával
febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!