Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emlékeztek még, mire költöttét...

Emlékeztek még, mire költöttétek anno az első fizetéseteket?

Figyelt kérdés

febr. 24. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, csak arra, hogy akkor azt mondtam, erre mindig emlékezni fogok 😀
febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Elittam!

Nem volt nehéz...

febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Számítógépet vettem belőle.
febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Arra amire a sokadikat is :D
febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy kazettás rádiosmagnot vettem belőle. 😃
febr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Telefont vettem belőle.
febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Odaadtam a szüleimnek.
febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a legelső volt, de tuti benne volt az elsők között. Egy csinos meleg kabátot vettem magamnak az egész havi fizumba került, még ma is meg van, csak már nem férek bele.
febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Odaadtam a szüleimnek, hogy javítsak a családi költségvetésen. Ez aztán még évekig így volt, mindaddig ameddig közös háztartásban éltünk. Ők elláttak mindennel én csak főként tanultam és mellette dolgoztam.
febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó volt az első főnököm. Egy falusi kisboltról volt szó, a nőnek meg szerintem lehetett valami mentális problémája, a lényeg az, hogy senki nem húzta mellette pár hétnél tovább, és mikor a vásárlók, akiket, kis faluról volt szó, mind ismertem, mondták, hogy úgyse fogom sokáig bírni én se. Délelőtt 11-kor csapkodott és üvöltve sírt, délben mondta, hogy egyek amit csak szeretnék, a vendége vagyok. Sosem tudtam, mire számítsak tőle, és már első napon láttam, hogy nem lesz sétagalopp az a nyár, de azt is tudtam, hogy nem fogom otthagyni, mert nem opció az, hogy a földieimnek legyen igaza, és ne húzzam sokáig. Utólag már látom, hogy jó hülye voltam, de akkor még fontos volt, mit gondolnak rólam mások.

Minden nap végén kifizetett a nő, az első napi fiztésemből átmentem szembe a cukrászdába, kértem egy süteményt és egy konyakot. Alkoholt kaphattam kiskorúként is, mert ismerős volt a cukrászdában dolgozó is, viszont az egy rövidnél többre már nem lett volna pénzem, de addigra hallotta ő is, hogy ennek a nőnek dolgozok, úgyhogy kaptam egy másodikat ingyen, mert "rádfér ez szerintem". Utána többet nem mentem a cukrászdába sütivel meg piával vígasztalni magam, a nyáron megkeresett pénzem szépen elraktam, és abból vettem életem első telefonját.

Nem tudom eldönteni, hogy most a telefon, vagy a sütemény és a konyak számít, mint első dolog.

febr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!