Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy barátkozzak meg a gondola...

Hogy barátkozzak meg a gondolattal, hogy már nem fogok magasabb lenni?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok és nagyon alacsony 153 cm.

Soha sehol nem tisztelnek. Van rajtam súlyfelesleg is mert úgy vagyok vele ha le adom a +10kg-ot akkor sem leszek szebb, sem magasabb.



febr. 25. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

" akkor sem leszek szebb, sem magasabb"

Csak soványabb, és másabb lesz a testalkatod. Amivel most sem vagy megelégedve, de inkább a beletörődést választod mert ahhoz nem kell mozogni és normálisabban enni.

febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad, milyen nemü vagy, de mindenképpen EGY lehetöséged van csak, tudomásul venni.

A tisztelet NEM a magasságtól függ, hanem a személyiségtöl.

A 10 kg felesleget leadni jó ötlet az egészséged miatt, de ettöl nem leszel magasabb, és nem kapsz több tiszteletet.


Próbáld az emberi értékeidet fejleszteni és ezekkel érvényesülni, ne külsöségekkel foglalkozz!

febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha így állsz hozzá, akkor mindig azt fogod hinni, hogy ez az okat mindennek.


Én magasabb vagyok, de nem sokkal, 167 cm. Volt kollégám 200 cm-vel, és súlyra kétszerese volt, mint én, de nekem messze jobb kiállásom nála, mert már régen rájöttem, hogy nem ezen múlik ez.

Van nálunk egy másik részlegen egy osztályvezető, aki kb. olyan magas lehet, mint Te, de nem láttam még, hogy bárki lekezelő lett volna vele. Egyszerűen tisztában van azzal, hogy ő a főnök, és ezzel milyen felelősség jár, mások meg mivel tartoznak neki.

febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Férfi, esetleg nő vagy?
febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Ha nő vagy akkor nem feltétlen gond férfiként már nagyobbb probléma de vannak törpenövésű nők is
febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden az agyadban van, ott a megoldás is, menj terápiára, az önismeret csodákra képes.
febr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
38 évesen már illő lenne elfogadnod, hogy nem fogsz nőni. Dolgozz az önbizalmadon, mert egyedül az hátráltat. 152cm/31N
febr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!