Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem szeretnek velem egy...

Nem szeretnek velem egy csapatban dolgozni ?

Figyelt kérdés

Vannak a barátaim , akikkel nagyon szívesen dolgozom együtt és ők is velem , viszont ha az osztálytájom többi tagjával kll együttműködni , abból mindig rossz dolog sül ki . Vannak emberek akik ok nélkül utálnak és nem hajlandóak velem dolgozni , vagy csak nagyon nehezen . Ez engem nagyon meg tud bántani és segítséget szeretnék kérni , hogy érdemes változtatnom magammal kapcsolatban vagy hogyan ne vegyem ezeket bántásnak ?

Rólam: nem tartom magam csendesnek , viszont hangosnak sem . Ha a csoportban rám bíznak egy feladatot azt megcsinálom , de talán nem vagyok olyan aktív, nem tudom .

AKI CSAK KRITIZÁLNI JÖN AZ LÉGYSZIVES NE ÍRJON


febr. 27. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem az a gond hogy veled nem szeretnek dolgozni, hanem eleve nem szeretnek, ezeknél két opció van: vagy egy csoportba kerülnek és elhülyülnek egymással, vagy olyanokkal kerülnek egy csoportba akik meg szívesen megcsinálják a kiszabott feladatokat.
febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és nézik a másikat meg szórakoznak, akár még el is kezdik csesztetni (1 vagyok, nem fejeztem be rendesen)
febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy neked kéne változtatni magadon, hanem lehet hogy a többi embernek. Tele van a világ seggfejekkel, fiatal korban, iskolai közegben szerintem még jobban kijön, mindig lesz valaki akinek nem leszel szimpatikus.
febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy kellene magadon változtatni. Az ilyen, iskolai feladatokban, amikor nem a diák választhatja meg a csapattársait, sajnos, előbb, vagy utóbb olyanokkal kerül össze, akik közt legalább 1 valaki lesz, aki nem akar a többivel, vagy egyáltalán dolgozni.

Szóval ne vedd magadra. Bár ezt könnyű mondani, tudom.

Nagy valószínűséggel, aki így viselkedett veled, mindenki más felé is így fordult volna, aki nem a baráti körébe esik.

márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!