Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert kell kicseszni a masikka...

Miert kell kicseszni a masikkal szandekosan, es neked semmi karod nem lenne ha bekenhagynad?

Figyelt kérdés
Csomoszor talalkozok ilyennel.

febr. 27. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek egy része már azt is sikerként könyveli el, ha valakinek árthat. Még ha neki ebből semmi előnye sem származik, maga a tudat, hogy másnak ártott, már boldoggá teszi.

Az ilyen emberek nyilván nem egészségesek lelkileg.

febr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen igy akartam irni bocsanat, hogy


"Miert kell kicseszni a masikkal szandekosan, ha semmi kara nem lenne az elkovetonek siman bekenhagyna a masikat?"


Booccs Nagy D(ani) vagyok nehez figyelni.

febr. 27. 15:33
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Kicsi az onbizalma es mas lehuzasaval erzi magat jobbnak.
febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ah azt nem hinnem. Lattam en mar onbizalomteli dakot is aki csak azert is "joakaro" volt munkahelyen pl. Az mar igen hogy lehuzassal jobbank erzi magat vagy jol erzi magat, de hogy miert.. alapbol ilyen az ember?
febr. 27. 16:45
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

"Booccs Nagy D(ani) vagyok nehez figyelni."


??? Te fogyi vagy, vagy mi? O_o

febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
42%
Én a 65 életévem alatt nem találkoztam ilyennel, pedig megfordultam pár helyen. Az szokott történni, hogy X-nek érdekében áll valamit megtenni, vagy valamit elérni, és eközben óhatatlanul mások tyúkszemére lép. Te is megtetted már ezerszer, még ha nem is vetted észre. Nem is lehet észrevenni, hiszen ha a célod felé haladsz, akkor előrefelé nézel, nem hátrafelé figyelsz.
febr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5


Nem. Nagy D(ani) vagyok. Mi a gond ezel

febr. 27. 20:05
 8/9 A kérdező kommentje:
Senior Sef akkor szerinted ez osztonos?
febr. 27. 20:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég buta kérdés. Ha nem lenne karom, ha senkit nem piszkálnék, akkor folyamatosan kénytelen lennék azt tenni, ellenkező esetben nem tudnék se integetni, se a s***** kitörölni, és még sok minden mást sem.
febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!