Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki annyira...

Van itt olyan, aki annyira vágyik mások szeretetére és elfogadására, hogy már-már olyan, mint egy szeretetkoldus?

Figyelt kérdés
Ilyesmit értek ezalatt, hogy képes lennél feláldozni magad másokért, de a többi ember ezt nem értékeli és emiatt megszakad a szíved. Vagy mindig olyan barátságok után futsz, ami egyoldalú, pedig szíved-lelked beletetted az egészbe. Én néha csak egy ölelésre vágynék.. 🙁

febr. 28. 09:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Bár lehet nem vagyok okos ember (annyira buta se..), de kedves és ragaszkodó embernek tartom magam.. 🙂
febr. 28. 09:11
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez mások szemében inkább ilyen ragadósság.. Mint a légypapír.. Rossz szándék nincs bennem, az tuti.. De az embernek szüksége van szeretetre.. Szeretet=törődés.. Ha egy csecsemő nem kap figyelmet (azaz szeretetet), tehát nem etetik-itatják, nem beszélnek hozzá, akkor meghal, elsorvad, nem fejlődik ki az agya normálisan sem...
febr. 28. 09:37
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán amit a legjobban bánok az az, hogy akik fontosak voltak számomra, nekik ezt nem mondtam el soha.. Itt a fontosságot most emberi/baráti értelemben értem..
febr. 28. 09:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyen tartásod. Ettől függetlenül, ha kedvesen viselkedsz az emberekkel, biztos lesz olyan, aki ezt viszonozza és barátokat, társat is könnyen szerezhetsz. Viszont ne légy koldus, kiszolgáltatott, mert akkor átgázolnak rajtad, kihasználnak.
febr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudom érteni a helyzeted, de én is azt tudom mondani, hogy légy óvatos. Az ilyesfajta embereket nagyon könnyen kihasználják a rosszindulatúak; ők csak szépen vesznek és vesznek el, de nem adnak. Ami lélekölő tud lenni.

Továbbra is legyél kedves másokkal, de mértékkel, és biztos vagyok benne, hogy találkozni fogsz olyannal, aki ezt viszonozni fogja. Lehet, hogy eleinte csak egy kedves valaki a buszon, vagy boltban, aztán később egy olyasvalaki, akiből barát lesz. Könnyű ezt mondani, de kell hozzá türelem.

Remélem hamarosan találsz majd ilyen embert.

márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalként ilyen voltam, de egy idő után kiég az ember. Jobb is ez így.
márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen , a sok csalódás miatt elmúlt!!
márc. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!