Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mérnökként lenézitek a pedagóg...

Mérnökként lenézitek a pedagógusokat?

Figyelt kérdés
febr. 29. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Nem, mert ők is az uniós normál bér töredékéért dolgoznak.
febr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%

Én pedagógusként lenézem a pedagógusokat is meg a mérnököket is :))


Pontosítva: már számos esetben tapasztaltam, hogy egyesek a diploma ellenére még a szakmájukban is hülyeséget beszélnek, úgyhogy önmagában ettől nem tételezek fel semmi jót.

febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
febr. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem nézek le senkit a munkája vagy a végzettsége miatt. Nem vagyok ostoba állat...
febr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy a mérnök aki lenézi őket az kitől/kiktől tanult?

Csak nem az "élet iskolájaba" járt Armandóékkal.

febr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%

Én lenézem őket, ehhez nem kell mérnöki végzettség.

Csupán a pedagógusok a diplomások legalja szerintem.

febr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos én is úgy látom, ahogy az utolsó.

A magyar híresen szolgalelkű és tájékozatlan, ezért nem látja, vagy nem akarja észrevenni, de a magyar oktatási rendszer rég megbukott, az átlag pedagógus meg tényleg nem egy észlény.

múltkor pl. vki leírta itt, hogy egy pedagógus annyira nehéz munkát végez, mint egy mérnök (:DDD). Na, kb. ennyire vannak képben a magyarok...


Mérnökök között dolgozom, és ők lenézik, és meg tudom érteni. Össze sem lehet hasonlítani, annyira messze vannak a tanárok egy mérnök szintjétől. A tanárok észbeli képességeket tekintve közelebb állnak egy random árufeltöltőhöz.

márc. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

>A tanárok észbeli képességeket tekintve közelebb állnak egy random árufeltöltőhöz.

-Megnéztem a 2023-as PTE-s felvételi ponthatárokat. Matek-fizika tanárszak 366ponttal lehetett bekerülni (osztatlan nappali államilag finanszírozott), míg gépészmérnök 348 pont, környezetmérnök 291 pont mérnökinformatikus 349 pont, villamosmérnök 350 pont. Egyedül az osztatlan építészmérnöknél magasabb a ponthatár, 407 pont.


Azért a matek-fizikát néztem, mert azonosak a felvételi tárgyak.

-Igen, igaz, hogy pl. kémia nem indult, a kevés jelentkező miatt.

-Az is igaz, hogy etika-történelem szakra már 292 ponttal be lehetett jutni, de mondjuk "építőművészet"-re is 280 ponttal.

márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az általános iskolai kémiatanárom szerint a szén nem vezeti az áramot.
márc. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 Van olyan szén, ami nem vezeti az áramot, pl. a gyémánt vagy a C60, C70 fullerén.

De a valószínűbb az, hogy a tanár nem kémia szakos, csak tanítja.

márc. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!