Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A testépítők többsége tényleg...

A testépítők többsége tényleg lelki sérült?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy srác versenyzett régebben pár éve és testépítő, ő mondta ezt nekem hogy a többsége lelki sérült és ebbe menekülnek bele. Most ismerkedek Tinderről egy nővel aki szintén testépítő, keményen edzi magát és mikor meséltem ezt neki ő is egyetértett a kollégámmal. Most ez nem semmi ha így van.
márc. 4. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy te is jelzés, biztosan köztük olyan is, de nem hiszem, hogy a többsége az lenne
márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez a csaj nagyon ki van gyúrva de elég nagy az önbizalma is. De szerintem minden sportban vannak ilyenek. Csak érdekes volt ahogy hallottam ezt
márc. 4. 18:21
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Ez egyfajta kompenzálás. Emberek sokféleképpen kompenzálják a lelki dolgaikat. Van, aki iszik, drogozik, önpusztít, zabál, shoppingol, kártyázik, stb. Nem minden testépítő lelki sérült, ez biztos. Van, akinek ez hobbi, örömet okoz. Ha ennek a lánynak van némi lelki gondja, akkor azt terápia, beszélgetés, orvos, kineziológus - ki miben hisz - tudja orvosolni. Az edzés legfeljebb eltereli a figyelmet, elnyomja a problémát, de nem oldja meg.
márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Az előttem hozzászóló nagyon jól megfogalmazta a lényeget ennek a témának, ez teljesen így van :)
márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg nem minden egyes testépítő idegbeteg/ lelki sérült
márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
nagyjabol velemenyem szerint (capa) igen. onbizalomhianyosak. ha "leengednek" magukat mar rosszul ereznek magukat. a notlet ferfiak meg meginkabb. de vannak kivetelek akik sport uzokent csinalja pl kathi bela vagy a gorog "the grizzly". de ja akiket latsz kb 90%-uk ott csajozni akarnak es tudjak hogy az izmos test tetszik nekik ezert mennek. egyebkent ha meg van csaja akkor meg "fenntartsa" a kapcsolatot. ez onbizalomhiany inkabb, nem idegbeteg capa.
márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az igen Cápa. Ez komoly.:))
márc. 4. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Ez is lehet testképzavar tünete, hogy valaki sosem érzi elég izmosnak tökéletesnek a testét, ahogy egy anorexiás mindig kövérnek érzi magát.
márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek önmagában semmi alapja nincsen. Nyilván sokan valamilyen lelki sérülésből kiindulva kezdenek edzeni, ami nem jelenti azt, hogy ezt a sérülést továbbhordozzák egész életükön át.


Illetve lelki sérült lehet bárki függetlenül attól, hogy ki van-e gyúrva vagy sem.

márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azert meg lenne egy capa fele megjegyzesem. ezt apukam mondta regen mielott eluszott volna. ugyanaz a dolog, mintha egy not ha kiusztatnak egy lakatlan szigetre, akkor ott is sminkelne magat? persze hogy nem. Ugyanez vonatkozik a ferfiakra is szerintem, nem az lenne a fontos hogy ugy feszitenek versenyen mint kathi vagy grizzly. meg nem azert mennek kondiba hogy a tukorbe neznek es mondjak talan hangosan magukban "csesszetek meg milyen capa vagyok bmeg". es en szerintem is mint capa leszarmazott, ugyanigy gondolom. hozzateszem vekony capa vagyok. de nem jarok kondiba sem, nem uszok sokat sem. nincs berletem sem medencebe meg ilyen heelyekre. nem is akarok. de ez a noi-ferfi-capa hasonlat szerintem ahogy apam mondta, igaz ha nem is nagyon de elegge.
márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!