Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigyled a híres embereket,...

Irigyled a híres embereket, celebeket, hírességeket?

Figyelt kérdés
Én nem.. Eleinte szerettem volna híres lenni, de inkább ejtem a dolgot. Nem kell a folyamatos rivaldafény, hogy mindenhol ott van egy paparazzo, hogy szarni se tudnék úgy, hogy ne legyen ott valami bamba újságíró. Magánélet nuku, arról ne is álmodjak.. Cserébe a Blikk, Bors, Story, meg minden féle f@sz lapok cikkeznének rólam..

#híres #híresség #celeb #nulla magánélet
márc. 8. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy mindig olyan irigylésre méltó helyzetben lennének talán...
márc. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha gazdagság is társulna hozzá akkor igen, egyébként nem. Mert akkor ugye nem kellene a pórnéppel érintkeznem...
márc. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem is irigyeltem, de gyerekkoromban imádtam és pèldakèp ként tekintettem egy-két szìnèszre.

Olyan akartam lenni, mint ők.

És ahogy, teltek az évek, más szemmel nézek rájuk.

Inkább már tisztelettel.

Soha nem voltam irigy az ismert emberekre.

A mai internetes celebekre (és itt a TikTok-os világra értem) nincs miért irigynek lenni.

Feléjük inkább szánalmas érzek.

márc. 9. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valamelyiket igen, valamelyiket nem, de én is inkább a pénzüket irigylem, illetve azoknak a pénzét, akinek jó sok van.

Ha az ilyenek helyébe csöppennék, rövid úton beszüntetném a közszereplést és élném a nyugodt, gondtalan életem.

márc. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ugyanúgy szenved ő is dolgok miatt.
márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Én a munkám révén kapcsolatban voltam 2-3 ilyen emberrel, pár évig. Beleláttam az életükbe, mindennapjaikba eléggé. Ami tény, hogy sok pénz befolyt hozzájuk, kb. arányaiban ugyanolyan sokat el is szórtak. És olyan sokkal nagyobb örömeik nem voltak, mint egy átlagembernek (pl. nekem).
márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talan ha agyserules miatt elhulyulnek.
márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem. Hiába ott a sok pénz, ajándék, amit kapnak, amiért megdolgoznak, ezeket olyan áron érik el, ami nekem túl drága. Mivel nem tudnám elviselni, hogy nem lenne magánéletem, valaki mindig felismerne, képeket, videókat posztolna rólam, mindig makulátlanul kellene kinézni, vagy legalább ahhoz közelinek, nem lehetne rossz napom, állandóan arra kellene figyelnem, hogy mit és hogyan mondok, mit és hogyan teszek... és engem ezek mind felőrölnének.


A pletykákról, (mesterségesen kreált) botrányokról nem is beszélve, ahogy arról sem, hogy most milyen könnyen lejárató kampányban találhatja magát az, akit előtte napokkal, órákkal még bálványoztak az emberek. Ezeket mind nem is bírnám, pláne hosszútávon.

márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól nekem nem lesz jobb, ha irigykedem.
márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!