Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettem ilyen extrém...

Miért lettem ilyen extrém zárkózott?29/F

Figyelt kérdés
Annyira zárkózott voltam mindig is, hogy sem az iskolába, sem a munkahelyeken nem szereztem barátokat. Párkapcsolatban sosem éltem, csak néha-néha össze jött alkalmi szex, de nehezen tudnám magamat elképzelni egy kapcsolatban, mert annyira megszoktam az egyedüllétet. Nem járok el sehova sem, munka után mindig itthon vagyok, munkahelyen egy szót sem beszélek senkivel.

márc. 9. 17:27
 1/9 A kérdező kommentje:
És már 30 vagyok
márc. 9. 17:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan vagyok. Tudom, most sokan kiröhögnek majd, de sokszor eszembe jut, hogy például, ha együtt élnék egy nővel, akkor szégyellném a mostani szokásaimat, nem mernék kimenni szarni sem, mert égne a pofám, hogy most tudja a csaj, hogy éppen szarok stb. Sokat szoronganék ilyenek miatt és tudom, hogy ezek teljesen normális, mindennapi dolgok, de jelenleg nem úgy látom, hogy ehhez bármikor hozzá tudnék szokni.
márc. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell tudnod, de hosszabb távon ez az állapot nem jó. Mindenki szeret néha egyedül lenni,de hogy a munkahelyen sem szólsz semmit...

Talán gyerekkorban ért valami,amiért emberkerülő,zárkózott lettél.

Magányos férfi vagyok egy ideje,de munkahelyen,egyéb helyeken mindig beszélgetek.

Ráadásul te nagyon fiatal vagy,sokat veszítenél,ha befalaznád magad !

márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig ilyen voltam, ameddig vissza tudok emlékezni az életemre, és már sajnos 43 éves vagyok. Hogy miért születtem ilyennek, azt nyilván nem tudom. Nálam viszont fordítva van, annak idején általános iskolában volt egy-két gyerek, akivel jól el tudtam lenni, talán barátnak lehetett őket nevezni. Középiskolában már sajnos nem ez volt a helyzet.

Amíg dolgoztam, olyan munkát csináltam, hogy nem kellett sokat beszélni, néhány kollégával jól el tudtam beszélgetni. De ennek az időszaknak is sajnos vége van, mert amióta nem dolgozok, ennek vége

szakadt.

Viszont nekem még alkalmi szexben sem volt részem. Én azt nem értem, hogy akik ilyeneket, írnak, hozzám hasonlók és az azonos neműek között sem sikerült barátkozni, azoknak vajon hogyan jött össze az alkalmi szex többször is. Tehát neked hogyan sikerült az alkalmi szexet

összehozni nem is egyszer? Elsősorban erre vagyok kíváncsi.

márc. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Társkeresőkről, de ezek a nők 40+-ak voltak a legtöbb esetben
márc. 9. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A 4-es vagyok. Ott, a társkereső oldalakon én is próbálkoztam évekig annak idején. Sajnos ahogyan utaltam rá, nem volt szerencsém, általában válaszra sem méltattak, akivel meg el tudtam kezdeni ismerkedni, azoknak meg nem kellettem. Volt egy olyan is, aki már a szex lehetőségét is megemlítette, de aztán utalt arra is, hogy komoly kapcsolatot keres. Én ettől megijedtem, mert rájöttem hogy túl magamnak való vagyok egy párkapcsolathoz, tehát amire te is utaltál a kérdésed alatt. Kihasználni, becsapni meg nem akartam egy szex miatt,

tehát megijedtem ettől a helyzettől. Meg annyira nem is nézett ki jól, viszont szexre bőven megfelelt volna, de ahogyan írtam, megijedtem, mert ő komoly kapcsolatot keresett, és nem akartam kihasználni.

Mindez a mai mostani helyzetekhez képest mégis arany időszak volt, fájdalmas nosztalgiával emlékszek vissza ezekre a régi szép időkre, amikor legalább lehetőségem volt nőkkel ismerkedni.

márc. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem. 25 éves koromig szűz voltam én is
márc. 9. 18:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van ,30f
márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet a neveltetésedhez köze, az alaptermészeted ilyen, de érhettek akár kudarcok, traumák, egyéb történések, amik következtében ez alakult ki nálad. Akár generációkon átívelő viselkedési mintáról is szó lehet. De ezek csak találgatások a részemről, mert nem látok rá az életedre, szóval simán lehet, hogy mellé lőttem.


Nekem is volt olyan időszakom, gimi első egy-másfél éve, amikor nagyon durván bezárkóztam, mert nem éreztem magam komfortosan a többiek közt. Bekerültem egy extrovertáltakkal teli osztályba, eleve visszahúzódóbb volt előtte is, kilógtam, nem találtam a helyem, 1-2 kivétellel ők se igazán próbáltak nyitni felém. Szóval nekem ez okozta a dolgot.

márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!