Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van aki úgy érzi, nem...

Más is van aki úgy érzi, nem értik meg?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, és kb így kiégtem, elegem van az emberekből.

Nem tudom tolerálni a családom dolgait, nem akarok részt venni a f.szságaikban, haverjaim voltak, de most már azok sincsenek, inkább ismerősök. Fiatalkori "barátokkal" akiket annak gondoltam, vagy eltávolodtunk, ki ki ment a saját útjára, vagy már nem olyan mint volt anno, sok dolog történt amit megint csak nem tudok tolerálni.

Idegenekre nem vagyok kíváncsi, nem akarok energiát ölni teljesen értelmetlen kapcsolatokba, mert hiába mondok el magamról valamit, az emberek úgy sem a valóságot látják, hanem a saját valóságukat, amit látni akarnak. Párom nincs mert hát hülyén nézek ki. Nem vagyok dagadt vagy ilyesmi, csak nagyon előnytelen az arcom. De ha lenne is, szerintem csak ilyen szexhaveri dologba mennék bele, mert én komolyan kezdem elveszteni a hitem az emberiségben, mikor orrba szájba csalják az emberek egymást. Más is van, hasonló gondolatokkal?


márc. 10. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

Nincs.

Te nagyon depis vagy.

márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Bár én is nagyon sokat csalódtam, azért nem érzem át teljesen amit írsz, mert én nem nyílok meg akárkinek. Aki nem a családom, (azon belül is, akinek fontos vagyok) annak nem mondok el magamról komolyabb dolgokat, csak felszínes dolgokról beszélgetek. És így nincs az, hogy nem értenek meg.

Szerintem vagy hamar vagy nagyon tudsz kötődni, ami annyiból baj, hogy ha elmosódik egy baráti kapcsolat, akkor az megvisel.

Engem annyira nem. Az emberek jönnek, mennek, ezt elfogadom, úgyhogy azóta nem veszem az embereket komolyan.

De amúgy tényleg sok a rohadék, ezt én is aláírom.

márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
93%

24 évesen érzek hasonlóan.


Már ami a meg nemértettséget illeti. A közvetlen környezetem általában nem nagyon viszonyul jól hozzám. Igaz, erről én is tehetek. Elég magamnak való és félénk vagyok.


Van párkapcsolatom. Nekem sikerült megtalálni azt, aki passzol hozzám. Hasonlóan gondolkodik és vélekedik a világról. 6 év után most házasodunk. Pedig én se vagyok szép. Sőt. Kövér vagyok és nem túl dekoratív.

márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!