Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartjátok igaznak a...

Mennyire tartjátok igaznak a mondást, hogy a külső megfog, a belső megtart?

Figyelt kérdés

márc. 11. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Teljes mertekben! ;-)
márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
nem
márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Lies.
márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
én egyetértek vele
márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Mikor egy hét, egy élő beszélgetés, és jó sok Messenger chatelés után a szobatársammal felmentünk a koliban a fiúkhoz filmet nézni (a 3-ból az egyik az ő pasija volt, nekem meg ugye akkor kezdődött a másikkal), azon stresszeltem, hogy vajon hányan lesznek ott, s meg fogom-e ismerni. Ha Facebook-on ne legyen legalább egypár régebbi képe, s ne tanulmányozgassam azokat direkt célzottan előtte, eléggé felsültem volna. Eskü nem emlékeztem rá, hogy néz ki, pedig láttam egy huzamban vagy 3 órát.


Na, ennyit a kulsőről. :D


(Amúgy az óta is együtt vagyunk.)

márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a "külső megfog, aztán a külső + belső megtart". Ha csak szép valaki, abba hamar beleun az ember. Ha meg valaki nem szép, akkor ahhoz nem tudnék úgy vonzódni bármilyen jó is a természete. Bármennyire sekélyes, nekem a belső mellé szükségem van arra is hogy fizikailag vonzódjak a barátnőmhöz, úgyhogy fontos hogy ne engedje el magát a későbbiekben sem. Én is azon vagyok hogy tartsam azt a formámat amikor megismerkedtünk
márc. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Biciklire igaz.
márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igaz. Ha valakit nem tartok vonzónak, azzal hiába jövök ki jól, nem fog működni a szex ergo a kapcsolat sem. Csak olyannal tervezek kapcsolatot, aki tetszik külsőre, ez a beugró. Utána már a belső dönt.
márc. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem igaz. CSAK a külső nem tud önmagában megfogni, ahogy CSAK a belső sem.

Ahhoz meg kell tudnom róla bizonyos alap dolgokat, hogy megfogjon, amellett hogy külsőre vonzónak tartom.

márc. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Teljesen
márc. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!