Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért gondoljàk...

Az emberek miért gondoljàk azt hogy ha egy konfliktus után eltàvolodnak idővel jó lesz?

Figyelt kérdés
Pont a forditottja az igaz.Ha serelem tortent,az nincs kitisztazva az csak noveli a tavolsagot ket ember kozott.Es mindig ott lesz koztuk.
márc. 12. 12:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig baj az, ha növekszik a távolság, idővel sokszor az derül ki, mennyivel jobb az élet valaki nélkül.
márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es ez egy jo gondolat! Es a tavolsag altal erthetove valnak olyan dolgok amik nem voltak lathatok de jelen voltak
márc. 12. 12:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2# Szerintem minden konfliktus alapja a rossz kommunikáció, vagy a kommunikáció hiánya.
márc. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2# Egyébként én igyekszem nem haragot tartani.. Maximum semlegesség, de nem jó dolog dégelgetni gyűlöletet senki iránt..
márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.a harag nem de za artottak nekunk ahhoz ido kell.A semlegesseggel egyetertek.
márc. 12. 12:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5# Figyelj, most lehet nagyon elcsépelt közhelyet mondok, de szerintem az emberek túlnyomó része alapvetően nem gonosz.

Hanem mondjuk eleve rossz állapotban vannak, rossz kedbük van, nincsenek harmóniában és sok esetben emiatt bántanak meg másokat.

Nincsenek kibékülve saját magukkal. Vagy nem intelligensen. Alacsony energiaszintjük van.

márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz.Aki engem nagyon megbantott mind ilyen dolgok miatt lehetett,de nagyon fajt.
márc. 12. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:
7# Szóval ne vedd magadra, nem szándékosan bántottak meg.. Mondom, az ilyeneknek önmagukkal van a legnagyobb bajuk, önértékelési zavaruk is van. Tehát nem öncélúan szenyák.. Alacsony az energiaszintjük. De lehet, hogy nem gonoszaj.
márc. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs ma már egészséges ember lelkileg sem, így nem kár elveszíteni egy kapcsolatot, ismeretséget sem a mai világban.
márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor abban reménykednek, hogy a távol töltött idő alatt csillapodnak a kedélyek, indulatok, és kicsit ki tudják szellőztetni a fejüket, míg nincsenek egymás közelében. Kicsit le tudnak higgadni, és esetleg végiggondolni az elrontott dolgokat.
márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!