Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy nő letiltott a facebook...

Ha egy nő letiltott a facebookon, mert megharagudott rám, akkor már telefonon se hívjam?

Figyelt kérdés
márc. 17. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted??

Hagyd már békén.

márc. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hagyd békén.
márc. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a nő történetesen a feleséged, akkor próbálkozzál csak. Minden egyéb eset már zaklatásnak számíthat.
márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, valószínűleg nem akar beszélni veled.
márc. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Írtam Neki SMS-t, hogy ne haragudjon. Egyből visszaírt, hogy nem haragszik. Így se hívjam?
márc. 17. 18:03
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne.

Adj neki időt, mondjuk ez függ a sértés súlyától is.

márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Rendben. Köszönöm!
márc. 17. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Én nagyon végső esetben tiltok csak valakit. Annak nyomós oka van már. Ha utána még hívogatna is, azt már erősen zaklatásnak venném.
márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is van olyan nő ismerősöm aki nem akar velem beszélni. Párszor ráírtam, nem válaszolt, pedig nem bántottam meg semmivel. Ez van, én biztos nem fogok írni neki soha többé.
márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az egesz tortenet ismerete nelkul fogalmunk sem lehet. Van az a letiltas, amikor sertettsegbol tortenik, ghostingolasnak tuno kussolas utan. Az kivetelesen az a helyzet, mikor vagy sajat erdekeben tilt le, hogy ne is lasson, vagy protestbol.

Ez egy kiveteles eset. Ilyenkor jolesik, ha komolyan keresed, mas esetben zaklatas.

márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!