Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ennyire irigy,...

Miért vagyok ennyire irigy, bunkó,szerencsétlenség?

Figyelt kérdés

Mindig csak irigykedni tudok.

Szegények voltunk mindig és ez felnőtt koromra se változott hiszen az érettségin kívül van 3 olyan hulladék szakmám amibe nem fizetnek semmit. Teljesen kihasználnak mindenhol munkahelyen is mindig szívok. Ha 4 órára jelent be 8 at dolgozz ha de 3 külön pozíció ( pl. Főzzél, tálalad ki szedd le takarítsd fel, utána a szobákat is takarítsd) ha 8ba meg 12 órázz ja de nem fizetlek ki rendesen, munkaügy szerint meg ez tök törvényes.


Havi 200 ezret kell bele tennen hitelbe, mert van amit felmondtak havi 84 ezret kérnek, van amive hátralékon van+ a havi, mert akkor felmondják azt is.

Kijárok szezonba dolgozni így nagyjából tudom rendezni a dolgaimat, de ebbe is csak a szennyt látják mások meg nekem milyen jó holott nagyon nem, mert ami megkeresek azt tolom a bankoknak.


Irigy vagyok, mert pl. Uncsimnak nem kellett sose küzdeni semmiért nekem mindennap kínlódás ha nem a munka és a pénz akkor testem fáj, ezt se akarja egy orvos se megnézni, mert én csak szimulálok.


A szomszédtól átjöttek a patkányok teljesen tönkretették a falat kirágta a linoleumot amit nagy nehezen tavaly vettem 130 ezerért.

Párom velem kiabált, mert szar vályog fal, dehát nem én építettem a linoleumot meg ő nem rakja le most is majd " nyáron" mert mindig ő ő ő neki a dolgai a fontosak.


Nem tudom minek jöttem a világra hiszen anya mondta anno hogy nem is akartak meg elakart vetetni de nem jött össze.


Én csak egy irigy, csóró, szánalmas, megkeseredett, törpe,dagadt nő vagyok aki sose lesz jó semmire.



márc. 18. 11:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Írjatok nyugodtan rosszat, mert teljesen igazatok lesz mindenben
márc. 18. 11:59
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Sajnálom, nehez egy rossz startot kiegyenlíteni.

Szerintem próbalj csinalni egy prioritalasi listát a problémáidról, fizetnivalók, stb es próbálj ha lehet, visszavenni a tempóból, elfogadni, a helyzeted. Ha megnyugszol, lehet előbb utóbb kreatívabb ötletek is jönnek.

Ne rágd magad es ne várd el magadtól a lehetetlent, mert össze fogsz roppanni.

Remelem segítettem valamennyit!

márc. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mindenképp segítettél. Csináltam már tervet. Így jött, hogy külföldön dolgozom, hogy tudjam fizetni a dolgaimat, ha minden jól.alakulna ( ami nálam 220%ban előfordulhat hogy mégsem) 7 hónap és az anyagi gondjaim megszünne, mert kifizetném azt amit itthon majd 4 év alatt nem sikerült.

Költözni mindenképp kell, mert erre csak ilyen lehúzós munkák vannak amik n. 170-220 eft/ hó fizetnek ugye ami jelen esetbe nekem nudli.


Sok minden fáj és bánt, az elsőnek teljesen igaza van hiszen most is csak egy panasz áradat az egész.


Töröltessétek inkább.

márc. 18. 12:12
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Most is megy a kis áldozat önsajnáltatás.

MIT AKARSZ? Kiírtad ide. Jó, mi mit mondjunk? Úgyis csak mondod tovább, hogy de ez a bajod, meg az, meg amaz.

márc. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

#4:

Elképesztő, hogy mennyire rengetegen rinyaládának használják a Gy.k.-t.

márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát, én is mínusz százból indultam. Lényegében harminc éves koromig hiteleket fizettem. Nem feltétlenül a sajátjaimat. Egy ideje külföldön dolgozom, van szállásom, ellátásom. Én így tudom megoldani. Így lehet félretenni. Nem hinném, hogy ez a párkapcsolat pozitív irányba befolyásolna. Egyedül jobban tudnál haladni. Vedd a bátorságot és próbálkozz. Néha én is elcsodálkozom, mi mindent sikerült elérnem a szarból.
márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Csak te tudod ezt megoldani, magadba kell nézni és kijavítani a hibákat.

Amit leírtál olvasd vissza, benne van, hogy eleve fölöslegesnek és tehernek éreztek téged, ezért.

márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged, tanulj ki egy új szakmát
márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7 es, ezt a nézz magadba, nagyon bírom, főleg, hogy legtöbb ember nem tudja, nem látja, hogy mely okok miatt jutott oda, ahol van, esetleg szakemberrel. Es nem is biztos, hogy segít az önvájkálás, hanem az segít ha az ember mozgósítja az erőforrásait az előrelépéshez.

Mar akinek van még és tudja ezeket az erőforrásokat identifikálni

márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!