Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az emberek hány...

Szerintetek az emberek hány százalékának nem volt része soha viszonzott szerelemben?

Figyelt kérdés

márc. 19. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Nekem nem volt, nem is hiányzik.. Saját magamat veszem feleségül.. 💃🏻💃🏻💃🏻 Kinek kell a szerelem?? Kacagok. 😂😂😂
márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
43,8 %
márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Valódi viszonzott szerelemben szerintem a nagy részüknek nem volt még része. És sajnos nem is lesz.
márc. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy szerintem a legtöbben nem is ismerik fel. :( Én is azt hittem, hogy volt már részem viszonzott szerelemben, aztán mikor megismertem a férjemet, akkor döbbentem rá, hogy nem, addig még soha.
márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
34.78%
márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ilyen nem is tudom,hogy létezik-e. Az egyik mindig jobban szereti a másikat,még a viszonzott szerelmeknél is.

Szerintem a klasszikus viszonzott szerelemben leginkább a regény- meg mozihősöknek van része. Szóval a való életben baromi ritka.

márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem volt még részem benne, de ha ilyen gondolataim lennének azt gondolnám túl sok volt a kábszi.. (egyébként nem drogozom) 💃🏻💃🏻
márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Én ilyen vagyok, de én se voltam még szerelmes max. tetszett pár fiú, ami még nem szerelemmel egyenlő. Annyira azért nem tört össze a szívem, mikor megtudtam, hogy nem én tetszek nekik, hanem más lány. Elfogadtam, mint tényt tehát ebből gondolom, hogy akkor annyira nem lehettek fontosak nekem sem.


Ne is legyek soha, azt kívánom! Amiket hallok róla, meg ahogy láttam, hogy a szeretteim mennyire szenvedtek a szerelemtől, szerintem egy tök felesleges dolog.

márc. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Mindenkibe szerelmes valaki, csak az a valaki lehet, hogy nagyon csúnya.
márc. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

99%. Sokan olyan kapcsolatban vannak, ahol nincsenek szeretve, de manipulálják őket, megcsalják őket. Ők meg abban a hitben élnek, hogy a szerelem viszonzott.

De mivel a tudatalattijuk veszi a jelzést és pontosan tudja az igazat, kezdenek pszichikai problémáik lenni, depresszió, nem tudja miert pedig boldog a kapcsolat, stb .

Az energetikai test pontosan erzi, hogy a masik mennyi szerelemmel közelít es a megcsalást is érzi.

Jönnek furcsa fájdalmak, betesgégek végül. A beteg hibaztatja magát sokszor.

Kevés a viszonzott szerelem. Legtöbb kapcsolatban minimum az egyik hazudik, sokszor fölöslegesen, de mégis. Miert kell hazudni, mindenáron, jó kérdés. Talán mert úgy erzik egyesek, hogy nagyon vonzóak ha sikerul valaki lelkét tönkretegyék.

márc. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!