Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerencsétlen vagyok?

Szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

A haverom folyton erről kérdezem, mesélve, hogy mennyi minden sorscsapás történik velem, de csak azt mondja, hogy valamennyire az vagyok, meg összevissza beszél, meg ilyenek. Akkor leírom a helyzetem, döntsön a nép.


1. szerencsétlenség: Közigazgatás-szervező diplomám van, közigatásban dolgozok a fizetésem netto 275 ezer forint, tehát bőven átlag alatti. Fontos lenne nekem a prostizás, nagyon szeretem, mégis ilyen keveset keresek diplomával.


2. szerencsétlenség: Állandóan leeszem magam, bénázok ételekkel, italokkal, moziban többször kiejtem a kezemből a popcornt, sokszor akkor esik le ételmaradék a kezemből, szendvicsemből a munkahelyemen, amikor kb 5 perce takarítottak (porszívóztak, felmostak)


3. szerencsétlenség: Soha nem volt még barátnőm, nem megy a csajozás, ismerkedés, csak az érzéseim tudom a lánynak elmondani (vagy részegen csajoztam eddig vagy ismeretlenül szerelmes levelet írtam). Tinderen sincs jelenleg semmi matcham, pedig egy ismerősöm tanácsára humoros, laza bemutatkozó szövegem van.


4. szerencsétlenség: Nagyon szeretek enni, hedonista vagyok, mégis én vagyok az, akit hizlal az étel és nem az, akinek olyan jó a genetikája, hogy zabálhat mindent vékony marad (Ez a szerencsétlenség kapcsolódik a 3. szerencsétlenséghez, mert amióta kövérebb vagyok, még gyengébb az önbizalmam nők terén)


5. szerencsétlenség: Az utóbbi időben amiket veszek Bluetooth fülhallgatókat mind tönkre mennek 1-2 hónap, de van, hogy 1-2 hét alatt és, ha Aqua áruháztól veszem nem ismerik el a hibát.


6. szerencsétlenség: Az utóbbi időben, amiket veszek cipőket 1-2 hónap alatt a sarka levállik, kilyukad és ezért keményebb lesz ott a sarkamnál a cipő, ami nem tesz jót a sarkamnak. És ha ez nincs, akkor decemberben a cipőm talpa vált le és anyámnak kellett a munkahelyemre jönnie másik cipővel, mert balesetveszélyessé vált a közlekedésem.


7. szerencsétlenség: Rengeteg pénzt költöttem prostikra kamaszkoromtól kezdve és alig volt jó élmény ezek közül. (több millióról van már szó). Kezdetben a szex se ment, csak maszatolás volt, de ma is csak Viagrával megy a szex velük és orgazmusom férfiként még soha nem sikerült velük. A szex pedig többször kicsit kellemetlen, fájdalmas érzésnek tűnik, pedig fitymaszűkületem nincs, a fitymafékem nem rövid (urológus megállapította) és síkosító is használva van és orgazmusom se volt soha még velük.


8. szerencsétlenség: Kamaszkoromban 16 éves koromig nem volt spermám, tehát maszturbálás során se volt orgazmusom, ezért állandó erős szexuális vágyak gyötörtek és nem tudtam kielégülni.


9. szerencsétlenség: Nagyon fontos lenne számomra, hogy fiatalok, korombeliek vegyenek körül a munkahelyemen, erre 50 éves banyákkal van tele a munkahelyem.


10. szerencsétlenség: Az összes gyerekkori/kamaszkori barátom, spanom elhagyott, nem tartja velem a kapcsolatot (csak egy valaki, de ő elég otthonülős, kocka, tehát nem nagyon lehet vele programokat szervezni, max moziba hajlandó eljönni velem), max ha írok nekik facebookon, akkor válaszolgatnak egy ideig, de ők sose írnak maguktól vagy keresnek és az egyik haver csak ígérgeti egy ideje, hogy majd találkozunk nyáron...


11. szerencsétlenség: Általános iskolás koromtól kezdve folyton bántottak, mert pattanásos voltam, szőrös vagyok, csúfoltak... A nagyobbak meg csesztettek, mert félénk voltam, lelkileg terrorizálva voltam, mert féltem a hirtelen mozdulatoktól és ezért szórakoztak ezekkel, hogy ököllel jönnek nekem pl.


12. szerencsétlenség: Kényszer-betegségem alakult ki pár éve, amire gyógyszert kell szednem, ami lehet hizlal engem, bár amilyen gyógyszert szedek, annak nem ismert gyakoriságú mellékhatása a testsúlyváltozások (fogyás-elhízás), de lehet, hogy annyira szerencsétlen vagyok, hogy egy ilyen ritka mellékhatás pont kijön rajtam, mert ilyen szerencsétlen a sorsom? És miért pont az elhízás, miért nem a fogyás jön ki egy ilyen ritka mellékhatásnál? Ez triplán nagy szerencsétlenség szerintem.


13. szerencsétlenség: Utálom a tömeget, az idegen embereket, mégis naponta tömegközlekednem kell idegen emberek között.


14. szerencsétlenség: Hiába vagyok diplomás, úgy látom, hogy a legalulfizetettebb szakmám van. Pont nekem, akinek nagyon fontos a prostizás, de így mindig alig marad pénzem úgy, hogy ráadásul a szüleim tartanak el.


15. szerencsétlenség: Pilonidalys cisztám van és ahhoz, hogy elkerüljem a műtétet 40 ezer forintos Lavyl sprayt kell használnom a területre, aminek felét anyám fizeti, mert nem tehetek róla, de így is egy drága és euro árfolyamtól függő! spray-ről van szó, amit gyakorlatilag életem végéig fújnom kell a területre, mert ha abbahagyom vérzik ismét. Ok, hogy anyám belesegít, de nem lesznek örökre velem a szüleim.


16. szerencsétlenség: Hasmenéssel több problémám volt már az életben. Legutóbbi két durva eset: Nagyon kellett wc-re mennem pesten, de sehol nem volt wc a közelben, ezért el kellett végeznem a dolgom pesten emberek előtt utcán úgy, hogy a fenekemet se tudtam kitörölni. A legutolsó hasonló eset pedig az volt, hogy vonaton kellett nagyon wc-re mennem, de nem volt wc papír a vonaton, csak egy földre dobott wc papír foszlány és azzal tudtam csak minimálisan kitörölni a fenekem hasmenés után, ráadásul szappan se volt a wc-ben. Ezek pedig azért kifejezetten borzalmas dolgok számomra, mert főleg tisztasági kényszerem van és a széklettől nagyon undorodok.


17. szerencsétlenség: Azt látom, hogy senkit nem érdeklek, az új embereket sem, akikkel ismerkednék, tehát nem csak a régiek nem keresik a társaságom, az egyetemi jó ismerősök, haverok sem, ha nem írok nekik. Ezek a dolgok pl mindig Szilveszterkor jönnek ki, amikor egyedül, magányosan kell Szilvesztereznem.


18. szerencsétlenség: Nagyon lassan tanulok, egyetemen rengeteget szenvedtem a tanulással, meg korábban közép és általános iskolában is, mert nehéz a felfogásom, sokkal lassabban tanulok, mint más. Pl.: egy zh-ra 4 és fél óra alatt, csak 9 oldalt haladtam és még úgyse voltam biztos benne, hogy tudom.


19. szerencsétlenség: Középiskolában kirúgtak engem, mert polgárpukkasztó videókat készítettünk egy osztálytársammal, de ő még tanköteles volt és ő csak intőt kapott. Nagy fájdalom ez a mai napig, mert nagyon szerettem az a középiskolát.


20. szerencsétlenség: Amikor áthelyeztek középiskolában emelt angol szakról, sima gimnáziumba, akkor ők sokkal előrébb voltak, mert 6 éves gimnáziumba tettek át, ezért sok mindent be kellett pótolnom és fizikából, matekból, kémiából magántanárhoz is járnom kellett. Ráadásul az ottani angol tanár semmit nem tanított, alig kért számon (csak szódolgozat, levélből felelés, amit otthon háziként kellett megcsinálni, meg szöveg tanulás..) semmi témazáró, mint más helyeken. És nem is tanított csak feladta a leckét, hogy csináljuk önállóan.


21. szerencsétlenség: egyetemista koromban ismét vlogoltam, sok személyes témáról beszéltem, szerettem csinálni jó volt, de piszkált sok troll minden félével, pl ők is azzal, mint mások, hogy milyen szőrös vagyok és ez volt az a pont, hogy egy idő után kényszer beteg lettem. Ráadásul egyetem után az egyik munkahelyemről ki is rúgtak a videóim miatt.


Néhány pozitív dolgot is írok:


1. pozitív: Kényelmes munkám van, nem kell agyondolgoznom magam (bár néha annyira unatkozok, hogy attól szenvedek, szóval ez se teljesen pozitív, de legalább nem kell megszakadnom)


2. pozitív: A szüleim a házukat rám iratták, így a többi örökössel nem kell majd küszködnöm legalább.


3. pozitív: Másfél éve tanulok gitározni, gitártanárhoz járok és élvezem ezt a hobbim.


A végére egy pozitív és negatív is egyben:

Érettségi előtt épphogy 60% értem el az angol nyelvvizsgán, tehát épphogy sikerült úgy, hogy pl úgy éreztem a szóbelin biztos megbukok, mert csak makogtam. Ez meglepő volt számomra. Ez anno a plusz pont miatt jó volt, de ugyanakkor nem nagyon megy az angol nyelv nekem a mai napig, hiába van nyelvvizsgám, kifejezetten a beszédem és a hallásom pocsék.



márc. 21. 09:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
10 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
83%

Hat figyelj ez attól függ hogy értelmezed a szerencsétlenséget. Ha arra gondolsz ez alatt, hogy rajtad teljesen kívül álló okok miatt nem sikerül semmi, akkor nem vagy szerencsétlen. Ha a béna szinonimájaként használod akkor meg teljes mértékben az vagy.

Rengeteget tudnál fejlődni ha tennél érte, a "szerencsétlenségeid" nagyja miattad van, rajtad múlik.

márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%
tl;dr
márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
A béna, a szerencsétlen számomra szinomimák
márc. 21. 09:50
 4/36 anonim ***** válasza:
63%
felénk az ilyet másnak hívják, nem szerencsétlennek, de nem írom le, mert akkor kitiltanak innen
márc. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Szikszai.B ***** válasza:
100%
Ezek teljesen átlagos problémák, mindenkinek van ilyenből jó néhány.
márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Én nem úgy látom, hogy az ismerőseim, kortársaim vagy az egyszem haverom ilyen szerencsétlen lenne vagy ilyen sorscsapások érik
márc. 21. 11:44
 7/36 A kérdező kommentje:
Én azt látom, hogy minden korombeli sokkal szerencsésebb nálam
márc. 21. 11:45
 8/36 anonim ***** válasza:
Tehát akkor a szerencsét mégis egy magadtól független dolognak képzeled. A környezetedben azért nem éri "szerencsétlenség" az embereket anyira mint téged, mert ők tesznek érte. Ha te is tennél, te is "szerencsésebb" lennél.
márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Az ellen nem lehet tenni, hogy rossz a genetikám, de szeretek enni, de a rossz genetikám miatt én elhízok a sok vékony meg zabál és semmit nem híz. Ez egy velemszületett szerencsétlenség. Fülhallgatók, cipők szintén nem tőlem függenek. A régi barátaimnak meg ponthogy keresem a társaságát, de ők nem foglalkoznak velem, tehát ott teszek is érte, de ha ilyen egyoldalú meddig küzdjek még? Az ellen se tudok tenni, ha csesztetnek vagy bántanak. És mivel szeretem a munkámat nem szeretnék váltani, az sem tőlem függ, hogy nem vagyunk jól megfizetve, hanem a munkáltatókon és a döntéshozókon, mert a fizetésem törvényileg szabályozott. Az is kívül álló tőlem, hogy velem egykorúak vegyenek körül a munkahelyen, ez se tőlem függ. Ahogy az se, hogy kellemetlen helyzetekben hasmenésre vagyok hajlamos. És a csajozásért is ugyanúgy próbálok tenni, mint a barátkozásért, de semmi eredmény. Tehát a legtöbb dolog nem tőlem függ, ami meg valamennyire tőlem függne ott meg semmi siker. Ezért érzem szerencsétlennek magam.
márc. 21. 12:01
 10/36 anonim ***** válasza:

A genetikádat valóban nem tudod megváltoztatni. Viszont irdatlan kevesen vannak akik bármennyit esznek nem híznak, a vékony emberek általában nem zabálnak folyton, ezért maradnak vékonyak. Kis részben múlik csak genetikán. Én is szeretek pl enni, de napi egyszer eszek, akkor azt amit szeretek, jóllakok vele, mellette rendseresen edzek, nem is hízok el.


Fülhallgatóra vigyázhatnál jobban, biztos oka van hogy tönkremegy. Cipők gondolom a súlyod miatt mennek tönkre, szóval ez a kettő is tőled függ.


Senki nem szereti a negatív, folyton panaszkodó embereket. Gondolom a régi és új barátaid is emiatt kerülnek. Azt teheted ellene, hogy rendbeszeded magad.


Ha csesztetnek vagy bántanak azt megtanulhatod kezelni. Vagy teszel rá magasról és akkor nem érint túl mélyen, vagy kiállsz magadért és akkkr jelentősen csökken a mértéke ennek is. Megint csak rajtad múlik.


Találhatsz más munkát is amit szeretsz, ahol normálisa meg is vagy fizetve. Ugxan ez igaz a kollégákra is, olyan helyet kell keresni ahol fiatalos a környezet. Megintcsak a te hibád hogy a váltás helyett sírsz inkább.


A hasmenés ellen is lehet tenni, egyél szenet ezerrel, dolgozz az ellen hogy stresszes legyél és nem fosol be többet.


A csajozásért is azt kell tenni mint a barátkozásért, legyél egy élvezhető társaságú, értékes ember és akkor nem tudod levakarni magadról a többieket.


Tehát a legtöbb dolog igenis tőled függ, csak könnyebb panaszkodni mint tenni ellene. Én is ilyen voltam, tudom hogy nehéz, de megéri változni.

márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!