Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátnőm elkezdte mutogatni...

A barátnőm elkezdte mutogatni a testét?

Figyelt kérdés

Inkább lányok véleményére vagyok kíváncsi őket szeretném megérteni. Az ő oldalukról.

Lehet hogy itt kevés a fiatal lány, de tényleg most az ő véleményükre lennék kíváncsi, fiúk/férfiakat ismerem és tudom hogy van aki örül annak ha egy lány ilyen. És a másik véglet is. Szóval légyszi, értitek xd


Tehát:

Nem ilyennek ismertem meg, nagyon sokat változott amióta megismertem. Pont azt szerettem benne hogy ő nem olyan mint a többi lány, soha nem volt olyan hogy pld test kiemelős képet oszt meg. Nagyon szerettem benne hogy ő nem az a "r*bis" lány...

Amit rólam tudni érdemes, nagyon önbizalomhiányos vagyok és főleg féltékeny.

Mostanában a barátnőm elkezdett olyan lenni mint a többi lány, akiket nagyon elitéltem eddig....

Elkezdett testhez simulós ruhákat hordani, kihívó póló, leggings, mell kirakás (amit dekoltázsnak neveznek) stb..

És ami nagyon rosszul esik, hogy Instagramra kirak olyan képeket amin dekoltázs van neki, és segg mutogatós képek..... :( már félek hogy jön a nyár mennyire r*bis képeket fog kirakni.....

Segg mutogatós képekre azt értem hogy oldalból és hátból csinál olyan képet, amin bedől hogy látszódjon a feneke. És a pulcsit is fel húzza előre, hogy a feneke legyen kint.

És azt mondta hogy fog tenni érte hogy jobb feneke legyen, szóval nagyon nem hinném hogy le fog állni ezekkel..... :(


Gondolom most el fogtok itélni meg minden, de nem tudjátok mit érzek és milyen ez nekem önbizalomhiányos fiúként..... én azt szerettem benne mikor nem volt ilyen mint más lányok..

Úgy érzem elkezdett r*bisedni.. ami fáj :/


Ezzel a poszttal az a "célom" hogy kicsit jobban megértsem a lányokat, és megnyugodjak kicsit :'(


Főleg azt utálom még, és nem bírom elviselni, hogy más fiúk látják ezeket a képeket Instagramon. (plusz még az is zavar hogy valszeg jól megnézik a barátnőmet, és olyat csinálnak a képre ami undi)


Egyszerűen fel sem tudom fogni miért lett ilyen "r*bis"... amikor régen kis aranyos volt és nem mutogatta magát:/

Talán azért csinálja mert más lányoktól látja, és nem akarja hogy ő is kimaradjon belőle..?🤷 vagy pedig ezt látja normálisnak a lányok között (?)


Mindketten tinik vagyunk, tehát nem vagyunk még 18 vagy több


Ja és, úgy érzem hogy toxikus lennék ha elmondanám az érzelmeimet.


U.I.

Szerintetek mindenkinek lehetnek elvárásai egy kapcsolatban, és kompromisszumot kötni egymással?


nem érzem jól magam segítség 🤧 nekem ez olyan szokatlan tőle


márc. 21. 16:26
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha véletlenül mégis fiúként válaszolnál, akkor írd le hogy az vagy, pls
márc. 21. 16:27
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Insta link lemaradt.
márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy tényleg küldhetnél egy linket, privátban akár, én nő vagyok, szóval nem kiverni akarom😂 De úgy jobban el lehetne dönteni, hogy tényleg rbiskedik-e, vagy csak kezd magabiztosabb lenni, mert ez utóbbival nincsen baj. Ha nincsenek ilyen ribis barátnői, akkor nem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy nem akar kilógni. Inkább szimpla egónövelés, lehet tőled nem érzi, hogy mennyire jó csaj lenne, és csak mondom, hogy a szürke, cuki lányka is jó csajnak akarja magát érezni, nem cuki lánykának. Úgyhogy nem tudom, te hogy viselkedsz vele, de lehet hiányolja, hogy többet dícsérd, vagy néha random falhoz lökd és érted.
márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem ítéllek el, kissé régimódi vagyok, de a csajom ne mutogassa annyira magát a neten.

Nem is kellene olyan csaj.

Passz miért teszi a tied, talán barátnők befolyása, talán tesztel téged.

A lényeg, ne hisztizz, pattogj neki, hanem várj hátha abbahagyja, ha nem akkor mondd el neki, hogy zavaró neked.

márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindenképp beszélni fogok vele erről.

És de, nagyon sok barátnője van. És sok közöttük a "ribi" is.

És hogy eldöntsd, őt biztos nem linkelem be, de keresnék hasonló képet Pinteresten csak nek hiszem hogy találok.

A lényeg hogy fixen a seggét mutogatja, ez száz biztos

És oké hogy ezt látja minden második lánytól, de akkor is rosszul esik tőle:(

Köszönöm a válaszokat!

márc. 21. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:
33%

Nekem nem kell link, eszembe sincs más csaját kukkolni, mint írtam beszéld meg vele, szerintem barátnői befolyás.

Volt benne részem anno az egyik csajommal.

márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom hogy ilyen lett... :( semennyire se vagy toxikus. Te se vered ki más nőkre gondolom.. ő neki se kéne más fiúknak mutogatnia magát. Legalábbis az én elvarasaim alapján egy kapcsolat nem ilyen.
márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát, akkor úgy tűnik én sem vagyok teljesen ártatlan...😅

mert amikor féltékeny voltam a barátnőmre, muszáj volt valahogy "csillapítsam" és a barátnőjére csináltam, nem vagyok rá büszke de nekem tényleg elég lenne ő

Csak ne csinálna olyanokat h féltékeny legyek

Egy kicsikét megnyugodtam hogy ti is úgy gondoljátok más lányok miatt csinálja ezt, és hogy azért is talán mert több figyelemre vágyik mint ahogy a 3as válaszoló írta.

De nem tudom.

Nem hittem volna hogy egyszer ő is eljut ide, ettől mindig is "féltem"

márc. 21. 19:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőjére xdd Jó, tiszta hülye tinigyereknek tűnsz (nem bántásból), úgyhogy nézzük el.

Egyébként tényleg beszéld meg vele őszintén. A legjobb amit tudsz tenni, ha megtanulsz normálisan, hiszti és vádaskodás nélkül kommunikálni a másikkal. Így lehet túllendülni problémákon egy kapcsolatban. Persze ehhez a másik fél is kell, de jó esetben ő sem kezd el hisztizni, ha te normálisan kezded a beszélgetést.

márc. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!