Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legnagyobb dicséret,...

Mi volt a legnagyobb dicséret, amit valaha kaptál?

Figyelt kérdés
Most nem az ilyen filléres, kamu jópofizós bókokra gondolok, hanem ami tényleg őszintének és igaznak tűnt és értékelted.

márc. 22. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sajnos nem igazán volt ilyen. Családomban régebben mindenki engem pécézett ki érzelmileg elnyomtak rajtam töltötték ki a dühüket stb. Talán amikor még általános iskolába jártam és a gyógytornászomtól kaptam a legtöbb szeretetet azt a mondatot emelném ki amikor ezt mondta: " Büszke vagyok rád mert napról napra szebben mész" (mozgássérült vagyok) tudom másoknak ez nem olyan nagy dolog de nekem nagyon jól esett.
márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
"Ez volt életem legjobb dugása."
márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2# 😂😂😂😆😹😹
márc. 22. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Középiskolában az érettségi évében kitalálta a magyartanárnőnk, hogy nem kell mindenkinek elolvasnia az összes kötelező olvasmányt (kb. 25-30 könyvet), hanem mindenki olvasson el egyet és tartson egész órás beszámolót az adott könyvről az egész osztály előtt. Az én beszámolóm sikerült a legjobban. A beszámoló annyira élményszerű volt és olyan interaktívra sikeredett, olyan megható lett, hogy az osztály fele sírva fakadt az óra végére. (Jó értelemben. :D) Volt zenei aláfestés az előadás közben, volt drámai felolvasás, volt egy kis meditáció az odaillő részeknél, szóval nem csak "ledaráltam" a könyv tartalmi részét, hanem előadtam különböző módszerekkel. Többen odajöttek óra végén teljesen elérzékenyülve és meghatódva, hogy megköszönjék egy öleléssel. Mondták, hogy ez iszonyú jó volt és nem is gondolták volna, hogy egy kötelező olvasmány ilyen élmény is lehet. A tanárnőtől konkrétan nem dicséretet kaptam, de láttam a szemében a végtelen büszkeséget és az arcán az elégedettséget, a mosolyt. Nekem ez felért ezer dicsérettel is.
márc. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

A gyakorlati helyem tulajdonosának dicsérete.

Én konkrétan rettegtem tőle, de mások azt mondták, ez nem látszott, szóval remek, mert nagyon nyers, kiszámíthatatlan volt, és ha hibáztál, rögtön felemelte a hangját és kész volt lekapni a fejed. Néha meg is tette, de szerencsére nem velem. Az első találkozásunk sem volt túl kellemes pluszban (megalázott mások előtt, mindenbe belekötött, és egy hete alig voltam ott).

És mikor a nő belépett a helyiségbe, konkrétan megfagyott a levegő, és mindenki befeszült szinte - ilyen volt ott a légkör. Szerencsére azért annyira sokat nem tartózkodott ott, de mikor igen, szerintem mindenki 2x olyan gyorsan öregedett a stressztől.


És ő mondta nekem, hogy büszke rám, egy élmény volt velem dolgozni, és örült, hogy megismert, és reméli, hogy egy nap majd nagy dolgok miatt hallja a nevem, mert sokra fogom vinni szerinte.

Szóval el nem tudom mondani, mennyire jól esett azokat hallani tőle, és mekkora erőt tud adni a mai napig is, mert ha valaki, akkor ő nem az a fajta, aki csak úgy osztogatja a dicséreteket. Pláne nem ilyeneket.

márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!