Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire szerettek kimozdulni...

Mennyire szerettek kimozdulni otthonról, és otthagyni a komfort zónátokat?

Figyelt kérdés

Most ebben a világban eléggé elterjedt az otthoni komfort zóna, hisz otthonról mozizhatunk, játszhatunk, nézhetünk, (már nincsenek net kávézók).

Rendelhetünk bármit, szóval ti mennyire éltek ezen lehetőségekkel, vagy inkább kimentek csavarogni?



márc. 23. 11:03
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
*netezhetünk.
márc. 23. 11:04
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Én próbálok tudatosan kimozdulni a komfortzónámból. Az elején nagyon nehéz volt, de rájöttem nem élet ez így. Minél többet jár az ember el ide-oda, közösségbe, annál inkább oldódik fel. A kezdet persze nehéz, de utána egyre könnyebben megy.
márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De tele van pl cig*nyokkal az utca, akik belétek köthetnek.
márc. 23. 11:12
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

3# Ha meg egész álló nap otthon vagyok megbolondulok. Kellenek az ingerek. Nekem sincs kedvem sokszor emberek közé menni, de akkor erőszakkal rá szoktam venni magam, hogy kimozduljak.

Ez olyan, mint a maratonfutás, ha el se kezdem, akkor garantált a kudarc, de ha elindulok, akkor elmondhatom, hogy legalább megpróbáltam.

márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát messze nem hiszem, hogy csak otthon lenne az ember "komfortzónán belül". Nem vagyunk rabok, hogy állandóan otthon kelljen ülni. (Amúgy szeretek itthon lenni)
márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos itt Magyarországon nem sok látnivaló van, plusz kimész az emberek negatívsága még jobban lehoz az életről.
márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szinte semennyire. Volt, hogy eljárogattam, de ma már nem.
márc. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4%

"De tele van pl cig*nyokkal az utca, akik belétek köthetnek."


Ezután a mondat után szerintem teljesen fölösleges bármit is mondani neked. Vagy troll vagy, vagy egy otthon megnyomorodott antiszociális nyomi.

Utcára se menjél ki mert tele van autókkal és hátha elüt, arra nagyobb esély van. Vicc vagy. És ilyen emberek köztünk élnek...

márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen, azért akarta ellopni a táskám 2 napja 3 iskolás cigány suhanc, iskola időben. Akkor inkább nem mozdulok ki, ha nem muszály.
márc. 23. 12:00
 10/21 anonim ***** válasza:
11%
Jólvan, akkor éld le az életed félelelemben és néhány rossz emlék miatt vetítsd rá az egész világra a nézetedet.
márc. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!