Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi késztet arra valakit, hogy...

Mi késztet arra valakit, hogy embert öljön, gyilkoljon?

Figyelt kérdés
márc. 25. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
sokminden lehet az oka. sérelmek,bosszú,mentális problémák,pszihopátia,kiváncsiság,hogy milyen lehet ölni stb....
márc. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Gyakran pszichológiai, érzelmi vagy társadalmi tényezők játszanak ebben az esetben
márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Hirtelen felindulás,szerelemféltés,nyereségvágy,meg vannak olyanok is akik valamilyen gyerekkori traumától/traumáktól teljesen elferdül a személyisége és elkezd gyilkolni: sorozatgyilkosok. Egy csomó ok lehet, de szerintem ezek az utolsó kivételével a leggyakoribbak.
márc. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
engem a hangok
márc. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szolovjov ***** válasza:
100%
Felsőbb utasítás. Egy terepmintás ruhába öltözött ember azt mondja, hogy az az ember az ellenséged és kötelességed legyilkolni. Árvává téve gyermekeket, özveggyé feleségeket.
márc. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem haragudtam rájuk, ők soha nem bántottak. Mások egész életemben bántottak, és ezért nekik kellett megfizetniük."


-- Egy sorozatgyilkos az áldozatairól.

márc. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik bosszút állnak, vagy fejben lejátszódó hangok, álmok ami problémát okozhatnak...
márc. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!