Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tekinthető zavarónak...

Mennyire tekinthető zavarónak ha valaki késik,beültem valahova és mondtam ott vàrom?

Figyelt kérdés
Nem szokott ilyet csinàlni,mondta elnézést elmeseli.Fel oraval a talalka elott irt lehet kesik.Gondoltam par percet nem tobb mint fel orat.Beultem a kozeli kavezoba ahova mar beszeltuk unalmas beulni,de az esett utba meg itt jo kajak vannak jo aron.Megyek utana dolgozni nem erkeztem enni otthon.Ha tudom ennyi lesz a kesese talalkozhattunk volna egy oraval kesobb,jottem volna kesobbi autobusszal.
márc. 26. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Elore szolt.
márc. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Bosszantó, persze, hisz ott unatkozol egyedül, de szólt, és nem rendszeresen műveli, én nem vergődnék ezen.
márc. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem harag volt bennem,nem olyan tipus aki ezt csinalja.Munka megbeszelesen volt.Arra gondoltam az mennyire zavaro neki hogy beultem a varakozas helyett es pont abba a kavezoba amire mar rauntunk de az volt legkozelebb.Meg o nem igazan szeret egyedul bemenni valahova es most egyedul kellett hogy bejojjon mivel beultem.Erre gondoltam valakinek aki igy gondopkodik ez mennyire zavaro.Nekem meg nem volt kedvem kint a szelben varni meg foleg nem 35 percet azert ultem be
márc. 27. 06:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, így semennyire. Nehogymár gondot okozzon belépni egy helyre, ahol vár valaki... Neked akkor már egyedül ülni ott kellemetlenebb lehetett.
márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt kelkemetlen ott ulni🙂Siman beulok egyedul kavezni,sutizni,enni is valahova,sot kirandulni is elmegyek egyedul
márc. 27. 07:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!