Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megoldás erre szerintetek?

Megoldás erre szerintetek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem se másokat de már magamat se ott tartok

Társaságban de már itthon is megkapom

Miért vagyok ilyen miért olyan

Alapjáraton ha valakikkel még ha családtag is és nem jövünk ki jól vagy nem is kedveljük egymást nincs közös téma akkor azzal nem beszélek csak felszínesen és kész nem beszélek hosszan erőltetetten valamiről túltárgyalva mint rengeteg ember amitől rendesen szekunder szégyenem van mint emiatt csendesnek visszahúzódónak ítélnek közben nyílt és konkrét vagyok de hiába el van magyarázva értelmesen akkor is ez vagyok egy másik témában pedig inkább tanácsot kérnék tőletek ha távoli családtagok jönnek látogatóba és a gyerekeik a saját cuccaid (telefon,gép,tv vagy akármi amit saját pénzből vettél ) ami több 100ezer széjjel hányják koszolják dobálják piszkálnak téged elég csúnya sértésekkel beszólásokkal alig 10 évesen de a szülei hallják de rá se szolnak akkor is ha látják téged zavar ez az egész te pedig nem akarsz rájuk szolni mert akkor te vagy a szar és neked árad mindenki a szüleid meg el zavarnak

Ilyenkor mit kellene csendben tűrni?



márc. 29. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

A család az probléma.


Maguktól kellene azt észrevenniük, hogy a gyerekeik kretének, de nem veszik észre mert úgy tűnik ők is azok. És ha szólnál tuti felháborodás lenne és te lennél a hibás.


A legjobb lenne ilyenkor ha el tudnál menni otthonról mikor ők jönnek a cuccaid javát pedig elrakni.


Annyit tudsz még , hogy a szüleiddel beszélsz erről. De ha őkt sem izgatja akkor ténylkeg csak azt tudod h lelépsz mielőtt jönnek.

márc. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezen gondolkodtam én is hogy le lépek de a cuccaimnak így is úgy is mindegy, megtalálják vagy oda adják nekik elfoglaltságnak
márc. 29. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
A te házadban a te szabályaid érvényesek. Nincs az a vendég gyerek, akinek megengedném azt, amit a sajátomnak nem.
márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj? Azt csinálénak , amit akarnak.


Mit bánt az téged. Hülye!


Sajnolom, hogy ilyenhez mennek látogatóba.

márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 elvileg igen

#4 ja igen igaz 😅😂

márc. 30. 01:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!