Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi időtartam kb naponta a...

Mennyi időtartam kb naponta a telefonon eltöltött idő, számotokra? És mik adják ki a nagy részét?

Figyelt kérdés

1 óránál többet nyomkodjátok a telót?

Nem féltek a függőségtől?



ápr. 2. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Elég sokat használom. Nem félek a függőségtől.
ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És miket használsz rajta? :)
ápr. 2. 13:36
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Már függő vagyok szerintem. Több óra is elmegy vele. Sokat játszom rajta és itt is elég sokat lógok a gyakorin. Szeretem a logikai,stratégiai játékokat, ezeket szoktam nyomni rajta. Közösségi oldalakat nem használok.
ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Akkor neked 4-es, kb kijön a napi 4 óra teló használat?
ápr. 2. 13:55
 5/18 A kérdező kommentje:
sorry, 3-as.
ápr. 2. 13:55
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Napi 2 órát simán használom. Instagramot, Facebookot, Tik Tokot nézem a legtöbbet. Ezek közül a Tik Tokon lógok a legtöbb időt.

Duolingot is sokat használom.

Nem félek a függőségtől! Kibírom okostelefon nélkül!

Tegnapelőtt elmentünk túrázni 25 kilométert, ami 8 órás kirándulás volt. Ez idő alatt mindössze egyszer vettem elő a telefonomat ebédidőben.

ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, igen, 4 óra simán van.
ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most nem dolgozom, ilyenkor rengeteget, 4 óránál bőven többet. (Mást is csinálok nyilván, de nagyon sokszor ránézek, összeadódik, pláne ébredés után és alvás előtt simán megvan az egybefüggő 1-2 óra is.)

Olyan értelemben nem vagyok függő, hogy amikor konkrétan dolgom van, nem jut eszembe, hogy jajj mobilozni akarok. :D Akkor max Messengerre reagálok, de nem jövök fel ide, nem pörgetem a TT-t, FB-t és eszembe sem jut. De ha nincs semm dolgom akkor elütöm az időt ezekkel is.

ápr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Minden hétfőn kapok a telefonomtól egy összesítőt, amit vicc nélkül mindig átbogarászok, ami szerint az átlagos napi képernyőidőm általában 4-5 óra közt mozog. Legalábbis az utóbbi hónapokban (2-3) ekkora értékek jöttek ki.

Abban a 4-5 órában van minden; kapcsolattartás, hírek olvasása reggel és holtidőben, néha ott nézek rá az emailekre, olvasás, közösségi média pörgetése, Duolingo, néha telefonos játék. Meg vannak napok, amikor munkában/egyetemen is ez a telefont kell használnom.


Nálam olyan értelemben van függőség, hogy nem szeretem, ha nincs nálam, de ha nálam van, kibírom, hogy ne használjam.

ápr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Képes vagyok órákat játszani rajta.

Sokszor csináljuk párommal munka után, ha nincs dolgunk. Megy háttérben valami hírcsatorna, így nem mondanám függőségnek.

Egyébként meg munkaeszköz is, így telefonálok, e-mailezek rajta sokat

ápr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!