Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők mennyire és hogyan...

A nők mennyire és hogyan szokták egymást bántani?

Figyelt kérdés
Felnőtt férfi vagyok. Azt vettem észre, hogy férfiak között szorongok, menekülhetnékem van. Valószínűleg a gyerek és fiatalkori sérelmeim miatt, mikor beszoltak, kinevettek, megaláztak. Nők között jól érzem magam. Ők nem bántottak, maximum ghostingoltak. Ugyanakkor ha nő lennék, biztos ők is piszkálnának. Érdekelne a különbség a női és a férfi bulling között.

#férfi #nő #bántás #Piszkálni
ápr. 2. 21:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Én meg a nők között nem érzem jól magam. :D

Irigyek, kicsinyesek, frusztráltak, elnyomottak, de a pofájuk a többi nővel szemben hatalmas.

Megfojtanának egy kanál vízben, mert szebb, jobb testű, tanultabb, többet kereső, rendes férjjel élő, jobban öltözött, jobb helyen nyaraló (a lista végtelen) vagy.

Tudom, tudom a férfiak is undorítóak, de a nők is, hidd el.

Szerintem 90% pszichopata. :D

Annyi, hogy a nők nem fognak veled rivalizálni.

De nézni sem fognak semmibe, ha nincs lóvéd, társadalmi pozicíód, méteres kékeresed, (a lista itt is végtelen). :D

ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
Trauma..
ápr. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
100%

szia! én vagyok a te női változatod!

engem is bántottak gyerekként, leginkább lányok. úgy gondolom, hogy ez nem igazán nemtől függ, hanem attól, hogy kinek mennyire rossz a személyisége, hogyan van megnevelve. viszont amit én látok és tapasztalok az az, hogy sajnos a nőknél gyakrabban előfordul ez. sokkal gonoszabbak tudnak lenni felnőttként is EGYMÁSSAL a nők, mint a férfiak a férfi társaikkal. irigyek, negatívak, féltékenyek, bántóak és nem támogatják másikat.

ápr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard tudni
ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ők inkább lelki terroristák.
ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy az előttem válaszolók úgy én is szintúgy nőként a nők között érzem magam kényelmetlenül.

Megfojtanának egy kanál vízben mert fiatalabb, vékonyabb, jobbkedvűbb stb, stb. (végtelen a lista) vagy náluk.

Persze néha be tud találni egy-egy beszólás, de megtanultam kezelni a helyzetet (nem veszem fel a hülyeségüket, ill. ahogy észreveszem, hogy valamelyik nőci “kikezd” velem igyekszem minél rövidebbre zárni az interakciót)

Egyébként szerintem akár férfiakról akár nőkről van szó ilyen esetekben mindíg a belső bizonytalanságaikat vetítik rád, ezért nem is szabad személyes sértésnek venni az ilyesmit. Ez nem rólad szól, nem veled van bajuk hanem saját magukkal. (pl. jól beszólok a vékony, fiatal kiscsajnak mert rajtam van 20+ kg meg elmúltam 50)

ápr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
#6nak igaza van. Szerintem szard le ki mit mond, mert ha minden egyes beszolas vagy odaszolasra igy reagalsz vagy csak benned van az erzes orokke az neked sem jo, ugy elni sem lehet igazan. Stresszelni fogsz a melotol, mindentol. Nem fogod elvezni a jo pillanatokat. En is nehezebben nyilok meg uj melohelyen, de sosem foglalkoztam toxikus emberekkel, ha kell meg vissza is szolok. Ennyi. VISZONT hosszabb tavon nem erdemes vitazni masokkal, vagy valtasz.
ápr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
A nőknél szerintem nagyobb a verseny, mert annyira kevés nem lepukkant pasi van, hogy szétszedik őket, és mindent bevetnek. (Már aki olyan nő hogy így ez neki lelkileg belefér). A pasik is gonoszak egymással ha valaki nem hódol be a hangadónak meg a trendnek. A nők is. Csak talán nőből tényleg több olyan van akit választhatnak a pasik.
ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
A nőket így nevelték hogy tilos a nyílt rivalizálás, agresszió, de nagyobb a verseny a kiválasztott férfiért, tehát képesek egymást tönkretenni (szarkavarás, pletyka, hazugságok, lejáratás) hogy ők legyenek a befutók.
ápr. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam nézegetni,hogy a lerobbant idősödő nők hogyan néznek egy szebb,fiatalabb nőre utcán,járműveken. Ha pillantással ölni lehetne,akkor nem sok fiatal nő maradna életben.

Olyan szintű az irigység és frusztráció az idősebb nőkben,hogy valami félelmetes.

De munkahelyen is egymást fúrják,olyanok mint a mosolygó kígyó...


Anyám mindig azt mondta, férfiakkal szeretett dolgozni,sokkal korrektebbek voltak.Neki is egy mosolygós aljas főnöknője tett nagyon keresztbe,de úgy,hogy munkahelyet kellett váltania.

ápr. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!