Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok céltalanul sétálgatn...

Szoktatok céltalanul sétálgatni éjjel a városban?

Figyelt kérdés

ápr. 3. 01:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
De nemám. Nőként ezt nem teheted meg, ha nem akarsz nemi erőszak és gyilkosság áldozatává válni.
ápr. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
30%
Csatlakozom az elsőhöz. Menne ám a "minek ment oda" ócska szövegelés, ha meg lefújnam a f.szba akkor meg ő lenne a nyomorult áldozatocska, akit megtámadott egy őrült nő. hogy száradna le az összes f.sza...
ápr. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
33%

#2 Így van. Nahát, nem hittem volna, hogy velem egyetértő válasz lesz a következő hozzászólás! :)


Egyébként ilyenkor egy régebbi gyilkosság, a "soroksári futónő" címen elhíresült ügy szokott eszembejutni és az akkori hírek alatt olvasott egyik komment, miszerint 'megérdemelte, hogy megerőszakolták és megfojtották, mert minek kellett este 7 után elmenni futni?!'

ápr. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
5%
Úgy néz ki, hogy eltakarodtak az incelek alukálni. :D Na, az olyan kommentelővel olyan jó kis John Kramer módra tudnék eljátszadozni... :)
ápr. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy nincsenek afelől kétségeim, hogy reggelre ideeszi őket a fene hisztériázni meg személyeskedni, hiszen mi az már, hogy két nő őszintén beszélni mer.
ápr. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
Sokat mászkáltam sötétben városban, városon kívül, nem nagyon ijeszt meg a dolog, de azért mondom neked hogy láttam már egy-két dolgot, azért bennem van a legsötétebb órákban is hogy mi van ha a következő pillanatban történik valami. Mindazonáltal nagyon szeretem, csak közben tudom hogy bármi megtörténhet! Minél később van, annál nyugisabb a környék de annál védtelenebb is vagy ha valami történik.
ápr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%

"mert minek kellett este 7 után elmenni futni"


Este 7 után?? Az nudli! 11, éjfél után kezd melegedni a szitu!

ápr. 3. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem, egyszerűen csak szeretek sötétben bolyongani, egyedül is.
ápr. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem menjél aludni, túl sok krimit néztél. :)
ápr. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
27%
#11 Szerintem meg vagy ne pofázz hülyeséget, vagy ha már megtetted, vállald érte a felelősséget.
ápr. 3. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!