Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mekiben hallod, ahogy...

Ha mekiben hallod, ahogy anyuka mondja a gyerekének, h "menjél, kérdezd meg a nénitől, hogy ad-e krumplit neked", és a gyerek elindul feléd, akkor mit csinálsz? Adsz neki belőle vagy nem?

Figyelt kérdés

Velem ma megtörtént, kicsit megdöbbentett az eset. Egy szálat persze adok szívesen, de mi garantálja h az egy-egy szál lesz, és nem kezdi el ő is csipegetni? Meg hogy nem kap kedvet az étteremben tartózkodó többi gyerek? Meg an block, anyukának hogy jut eszébe a gyereket odaküldeni, hogy az esetleges és várható visszautasítást ő kapja?


Veletek volt már ilyen? Vagy esetleg ti csináltatok ilyet már?


ápr. 3. 12:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
97%
Nem volt ilyen velem, de nem értem a szitut. Ha ők is mekiznek miért nem vesz a gyereknek enni? Ha azért mert nem lenne rá pénze, főzne otthon.
ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Megrendelték, ez sorban állás közben volt. Bejöttek, anyuka a sorba, kislány hozzám.
ápr. 3. 12:09
 3/68 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nő valami fogyatékosággal rendelkezik, ha így elküldi a gyereket egy gyorskajáldában, hogy menjen és egyen máséból.

Komolyan már minden putris agyhalott lekölykedzik? 20 év múlva mi lesz itt? Amikor a sok agyhalottnak a gyereke betölti a felnőtt kort

ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
96%
Szépen megmondanám mosolyogva a gyerkőcnek: "Fiacskám/Kislányom, én nem vagyok az apád/anyád, majd ők vesznek neked kaját." A szülőket meg szépen megkérem, hogy legyenek szívesek ne küldjék rám a gyereküket kunyerálni, mert ez nem a Máltai Szeretetszolgálat.
ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
96%
Elhajtanám az anyjához (vagy az anyjába).
ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
96%
Én nem adnék, azt mondanám az anyjának, hogy vegyen krumplit a gyerekének.
ápr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
83%
C kategóriás volt amúgy?
ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
92%
Nem megyek mekibe, de ha ilyen szituba keverednék, egyszerűen nem adnék neki. A taknyos kezével az én kajámba ne turkáljon... Anyja meg menjen a p*csába.
ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
100%
Adna a nyavalya, várja ki, míg megkapja a rendelését.
ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
96%
Én arra gondolnék, hogy a gyerek behisztizett, hogy neki most azonnal kell a kaja, anyuka meg edukációs célzattal küldte hozzám, hogy lássa, nem veheti el másét, neki is ki kell állnia a sort. Így aztán nem is adnék. :)
ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!