Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk/férfiak ti máshogyan...

Fiúk/férfiak ti máshogyan látjátok a kapcsolatban azt a lányt aki nektek adta a szüzességét, mint azt akinek már volt szexuális kapcsolata?

Figyelt kérdés
Kicsit érdekesen fogalmaztam, de remélem érthető. Vagy, ha nem is látjátok máshogyan, akkor biztos van valami gondolatotok ezzel kapcsolatban. S, ha igen mi lenne az?

ápr. 5. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Semmi.

Az adott személy viselkedés a mérvadó.

Az sem érdekel ha előttem a világ prostija volt ha erről nem tudok...

Teljesen mindegy a múltban kivel, mit, hogyan csinált-nem csinált. A lényeg, hogy velem hogyan viselkedik.

Csak, hogy példát is írjak. Második barátnőm szűz volt, meg Salt 3 év után. Mostani feleségem elvált, gyereket szült, csak a jó ég tudja kikkel mit hol csinált és mégis boldogok vagyunk. Persze szép dolog ha egy szűz lánnyal megismerkedik az ember és utána levélnek egy életet együtt de alapjába véve szerintem nincs jelentősége.

ápr. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem érdekel. Bár ebben a témában a kevesebb néha több.
ápr. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Semmi jelentősége a szüzeségnek. Nem egy okori, középkori mesében élünk.
ápr. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Pasik dugnak mint a lopott biciklit, a többi nem lényeg!
ápr. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Még nem vettem el senki szüzességét, így most még nem tudom előre biztosan, csak úgy érzem, hogy szeretném átélni, és örülnék neki, ha valakinek én lehetnék az első, és én taníthatnék meg neki mindent.
ápr. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sokat jelent,ha kapcsolatban en vagyok neki az elso. Hogy en tanithatom minden kis reszletre. N
ápr. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
6. Mennyi nálad egy óra?
ápr. 6. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Én szívesen lettem volna szűz lánnyal, de ez az élmény sajnos már kimaradt. Nekem fontos lett volna, és azt hiszem, én magam is boldogabb és kiegyensúlyozottabb emberré váltam volna, ha annak idején a megfelelő dolgokat a megfelelő időben átéltem volna.
ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Csupán türelmesebb, sokkal gyengédebb vagyok vele mint másokkal, és annál is türelmesebb még odafigyelőbb.

ápr. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
7) A baratomra gondoltam egyedul a komment irasakor. Senki mashoz nem nyulok. A prostitucio mindig is ellenkezett es ellenkezni is fog az elveimmel.
ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!