Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Máshol voltak hangos viták...

Máshol voltak hangos viták covid idején?

Figyelt kérdés
Úgy értem, olyan, hogy a munkahelyen hangos szóváltás stb volt, mert valaki betegen bejött, vagy éppen nem akart bejönni, vagy családokban, baráti körök felbomlottak a fertőzésveszély miatt, az attól való félelem miatt?

ápr. 10. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy rokonunk összeveszett a szüleimmel amiért ők beoltatták magukat és külföldön nyaraltak, más konfliktus az én környezetemben nem volt ebből.
ápr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Tesómmal szemben többször fel kellett emelnem a hangom, jogy hagyjon békén az elméleteivel. Volt, hogy leraktam neki a telefont. Aztán így végre tabutéma lett a covid, utána már jól tudtunk kommunikálni.
ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
27%

Bizony voltak.

Kisebb vitától az anyázásig.

Voltak akik elhitték, hogy komoly veszélyt jelent ez a vírus és voltak akik nem.

ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok összeesküvés hívő, de néha nekem is elég nagy vagy inkább túl gondolt dolgok jutnak eszembe.

Ez a Covid szerintem egy generált probléma volt a születés szabályozás miatt és afféle kísérlet, hogy hogyan reagál az emberiség és meddig lehet náluk elmenni.

Amúgy nem oltottam be magam, mellettem ugyanúgy teltek a napok mint nélküle.

ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

persze hogy lettek volna, apám naponta kétszer hívott volna, hogy leüvöltse a fejem, mert hogy képzelem én azt, hogy dolgozni járok... saját kis hómofiszából nem értette szegény, hogy van akinek csinálnia is kell valamit a pénzéért, nem csak úgy tömik a zsebébe a semmire.

a baráti kör szintén a gasztró-turizmus vonalon él mint én, ők megmaradtak nekem, a többi nem nagy veszteség. van egy ilyen tizenpárfős bandánk, ami úgy abban a két évben nőtt így össze, egyszerre volt nagyon brutális és meglepően szórakoztató időszak.

ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerencsére nem. Se a családban, se a munkahelyen.
ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tyhúú de még mennyi...
ápr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A munkatársam azzal büszkélkedett hogy karantén alatt kiment chipset venni a gyereknek. Úgy adta elő, mintha valami hős lenne.

Lettem olyan ideges, pont az ilyen férgek miatt kaptam el én is. Betegen kimentek terjeszteni a kórságot, mindent össze tüsszögve, fogdosva a boltokban.

Megmondtam neki nyersen mit gondolok róla. Azóta nem beszéltünk sokat.

ápr. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

“ egy generált probléma volt a születés szabályozás miatt”

Hát akkor elég nagy bukás lett ez a terv, többen vagyunk a bolygón mint valaha.

ápr. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szándékos Bendegúz ***** válasza:
34%

Itt felhívnám valamire a figyelmet !

Hol van most ez a nagyon-nagyon fertőző vírus ???

ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!