Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kevés vagyok 150 centisen?Van...

Kevés vagyok 150 centisen?Van itt aki ilyen magas

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és 150 cm.nagyon nem szeretem a magasságom.emiatt önbizalmam sincs sok.soha senki nem vett komolyan.mert pici vagyok.valaki meglát.egyből azt mondja:De pici vagy.tudom hogy nagyon alacsony vagyok.csak nekem szarul esik és kevésnek érzem magam.egyébként 48 kg vagyok.nem vagyok sovány se de duci se.a magasságomhoz képest jó a testúlyom.mindig próbálok magassarkút felvenni vagy telitalpút.télen platformos cipőt.vagy magassarkú csizmát hogy magasabbnak tűnjek.Fiúknak ez bejön?
ápr. 10. 16:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám 149 centi és 42 kg volt. Apukámmal 37 évig voltak együtt. Kapcsolatuknak csak anya halála vetett véget.


Ne izgulj, a pasik szeretik az ilyen alacsony lányokat is.

ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 27 vagyok és 145 cm...
ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
én szeretem a kis csajokat
ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan fiúk, akik szeretik a "kis, cuki" lányokat.


Meg az se elhanyagolható, hogy amelyiknek a saját magasságával baja van, valószínűbben keres kisebb barátnőt, aki mellet magasabbnak tűnik.


Amúgy szerintem is sz0pás alacsonynak lenni. 156 cm, 23N.

ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
5cmmel vagyok csak több nálad
ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
én 153cm vagyok
ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én 158 centi vagyok, szóval jóval "magasabb", de nem zavar. Fiatalabb koromban (46 éves vagyok) volt, hogy felhúztam magam rajta, hogy lepiciztek, de aztán rájöttem, hogy nőként ez annyira azért nem probléma. Oké, koncerteken, moziban stb. igen, esetleg boltban nem érem el a polcot (de máris kiváló lehetőség ismerkedni, ugye;-), illetve kamaszkoromban, fiatalon a ruházkodás volt problémás (akkoriban még nem volt ennyi vásárlási lehetőség, online boltok sem voltak még), mert én is vékony voltam, 45-48 kg, szóval ruhákat nehéz volt találni. Fiúk miatt soha nem zavart, ez valahogy eszembe sem jutott, hogy a magasságom miatt hátrány érne, és azt tapasztaltam a fiúknak általában jobban tetszik, ha valaki "pici", vékony, még egy kevésbé magas fiú is fölém tudott tornyosulni. :-)


"Soha, senki nem vett komolyan." - ez azért így meredek, biztos nincs így, vagy akkor minden rokonod, barátod, osztálytársad stb. extrán idióta, nem hiszem, szerintem csak te érzed így, már nagyon rá is vagy feszülve erre gondolom. Pici vagy, igen, ez van, nem tudsz mit csinálni, örülj neki, hogy "csak" ennyi a problémád külsőleg. Egy magas, főleg testesebb lánynak nehezebb dolga van, hidd el.


Fiatal koromban kínoztam magam a magassarkazással egy ideig, de aztán egy ponton elengedtem azt is, csak akkor vettem fel ha ÉN abban éreztem jól magam, egyébként meg úgy voltam vele, hogy akit csak amiatt érdekelnék, azt ne is érdekeljem.

ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ha tudnád, hogy irigyellek! Magas nő vagyok, és rengeteget szívok emiatt. Ugye onnan indulunk, hogy a pasik 70%-a alacsonyabb nálam. Még aki velem egymagas, azok között is van, aki szerint "nem nőies", ha egy nő nagy. Azonkívül nem találok magamra elég hosszú ruhákat és megfelelő méretű cipőt, nem fér el a lábam a távolsági buszon és a fapados repülőn... Soroljam még? Örülj neki, hogy pici vagy.
ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, aki korlátokat állít fel magában, nem a magasságod. Látod, vagyunk páran sorstársak, nincs miért aggódnod. 🙂


152cm/31N

ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem baromi jó alacsonynak lenni. 157 cm vagyok, az összes barátnőm közül én vagyok a legkapósabb, még a magas pasik között is. Mindig van egyszerre több pasi is, aki hajt rám. Barátnőim 170-175 cm magasak.
ápr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!