Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez lehet a saját lelkem?

Ez lehet a saját lelkem?

Figyelt kérdés
Emetofóbia miatt járok pszichológushoz, már egy jó ideje. Ki derült valószínűleg a gyermekkorom miatt van ez jelen. Elég traumatikus élet szakasz. Múltkor volt egy nagyon furcsa álmom. Azt álmodtam, hogy valaki beszél, suttog hozzám, mintha azt mondta volna, 'anya, hé,hahó'.. igaz van már 2 gyermekem, de sosem álmodtam még ilyet. Azt érzem valami elindult bennem, fejlődés részéről mióta akarok pszichológushoz, de valamiért még nem állok készen a feldolgozásban, és ha a fóbiámat nézem, teljesen lehetetlennek tartom. Szóval az a suttogó álom az nem lehet, hogy "lelkem" volt? Vagy a kis gyermek aki én voltam akkor,ami traumát okozott? Tudom furán "hangzik", de nem tudok másra gondolni.
ápr. 18. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.
ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindent a gyerekkorra fognak, igazából én is praktizálhatnék nagy pénzekért aztán mindenre rávágnám, hogy gyerekkori trauma :D Persze eredhet valóban onnan, de lehet köze nincs hozzá. Nekem pl. pár hónapja alakult ki ilyen emetofóbiám, miután egy napot végighánytam vírus miatt, azóta van, hogy étkezések után 1 órán át feszengek, hogy nem kaptam-e ételmérgezést. Lehet veled is ugyanez történt, csak gyerekkorodban.
ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!