Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan viselnéd, ha valami...

Hogyan viselnéd, ha valami miatt inkognitóban lennél, és emiatt egy nagyon lenézett szerepben kellene élned egy ideig?

Figyelt kérdés
Csak egy elképzelt helyzet... Mondjuk, hogy egy meghatározott ideig olyan szerepben kellene élned, amiben mások (a többség) szemében egy "senki" vagy. Csóró vagy, tanulatlan, műveletlen, tehetségtelen, csúnya, buta stb, és pont az ellenkezője, mint amilyen igaziból vagy (egy professzor, tudós, mindemellett tehetséges művész is stb). Mondjuk, hogy sem a viselkedésed, sem a beszéded, sem semmi nem árulkodhatna az igazi énedről, muszáj így élned egy idegen helyen, pár évig. (Persze ez így teljesen életszerűtlen, de tegyük fel, hogy létezhetne ilyen, szóval nem befolyásolhatnád mások rólad alkotott kész képét semmilyen módon. Nem a gyakorlati dolgokról szó ez most, hogy mit csinálnál, hanem kizárólag a belül felbukkanó érzésekről és azok tudatosításáról, kezeléséről.) Hogyan érintene a megvetettség? Ki tudnád zárni a külvilág negatív visszajelzéseit? Mennyire fájna, hogy nem annak látnak, aki vagy? Éreznél szégyent? Dühítene vagy inkább elszomorítana, hogy olyanok vetnek meg, akik az igazi énedre felnéznének? Bele tudnál keseredni a frusztrációba, vagy fókuszálnál az x idő leteltére, amikor majd vége lesz az egésznek? (Amikor megszűnik ez a "varázslat".) Gondolnál-e arra, hogy amikor visszatérsz az eredeti önmagadhoz, akkor milyen jó lesz végre elismertnek lenni, vagy inkább, hogy már nem vágysz elismerésre, mert már nem számít, és megtanultál enélkül élni? (Számomra egyébként senki sem lenézendő, de most vegyük alapul azt, hogy az emberek így viselkednének mind, ahogy fentebb leírtam.)

ápr. 18. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Ezen már túl vagyok. 15 évig kellett hallgatnom-mások érdeke miatt. És nem keseredtem bele.És ennek köszönhető, hogy hamarosan az illető a hatóságok előtt fog állni.
ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

*És ennek köszönhető, hogy hamarosan az illető a hatóságok előtt fog állni.


No nem azon az oldalon-ahol most áll.


A minuszolása és a modiknál lévő feljelentgetése a hátteremben most is folynak folyamatosan, hogy ezen a nicken eltudjon hallgattatni, és ne derüljön ki a nagyközönség előtt még több terhelő bizonyiték róla, és az elmúlt évek "munkásságáról".

ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

2+ És minden nyilvános, vagy zárt csoportban az FB-n is, és az interneten is, ahol nyilvánosan beszélhetek.


Tegnap még normálisan lehetett írni, ha már addig szólt a minuszolása:


"Jogosultsági szinted alapján 10 percenként maximum 5 választ írhatsz!

A következő válaszod 20mp múlva írhatod ki."

ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*ma már
ápr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Az illető elsőszámú pszichopat és malignant nárcisztikus-a sötét triádos nárcisztikus. 28 év óta akarja a családom gyermektagjait és engem elintézni.
ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igy elek a kulsom miatt. Ellenuk szoktam forditani. Mindennek van elonye es hatranya...
ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Kedves" kérdező, nem erre a válaszra számítottál, hát igen, van amikor a gonosz szeretne szórakozni más emberen, és könnyen előfordulhat, hogy azon akin szórakozni akart az leteszi az igazat, a gonosz legnagyobb bánatára..és még igazán lightos volt a nagyérdemű tájékoztatása, mivel ügyeltem a gyengébb lelkületű olvasókra is.


Van egy jó öreg közmondás-inkább kettő:


Ne igyál előre a medve bőrére+ ki mit vet, azt aratja.

ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Igy elek a kulsom miatt. Ellenuk szoktam forditani."


Hogy érted, hogy ellenük fordítod?

ápr. 18. 17:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindegy: így sem egy "Hej, de szuper!" az életem, tehát még ez is beleférne.
ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!