Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem unalmas ez az incelezés?

Nem unalmas ez az incelezés?

Figyelt kérdés
Csak kérdezem.
ápr. 19. 13:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Valóban unalmas, hogy az incelek állandóan kiírnak valami ostoba, nőgyűlölő provokációt, majd ők játszák a sértetett. Bár ez még mindig jobb, amikor megölnek vagy megerőszakolnak valakit (ez inkább az Egyesült Államokban fordul elő).
ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Egy módon lehetne megoldani. Az incik abbahagyják a görcsölést. Magától ugyanis senki nem incelezik, csak válaszként. Mint most is.
ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Milyen incelezés? Az inceles kérdések 99%-át incelek írják ki. Ha ők nem trollkodnák szét a tudomány, emberek, párkapcsolatok kategóriákat, a kutya se foglalkozna velük.
ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
9%
De unalmas, főleg hogy az incelek nem léteznek.
ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Fel kéne venni az incelfóbiát a betegségek listájára. ;)
ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

#6 Ugyan olvass már vissza inceles kérdéseket? Nem szeretnek a nők, nem vagyok sikeres, nem vagyok szép, rohadjanak meg, amiért nem választanak engem a megtestesült incel férfit...

Beszéld meg esetleg velük, hogy ne vergődjenek, mert nem találnak olyan hülyét, aki megsajnálja őket a kirohanásaik miatt, mert de rossz nekik, mert még több ellenérzést váltalak csak ki.

ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
#6 Érdekes, valamiért mégsem a nők írnak kérdéseket az Incelekről, hanem az Incelek írnak a nőkről.
ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Most is te hoztad fel.
ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
26%

Miután túl vannak a nők pusholva, a férfiak meg herélve lettek, a társadalmi női elvárások lazultak, a férfi elvárások túl lettek tolva, lett a nőknek túl nagy igényük és irreális elvárásaik, és a túlzott pusholásból való visszaélésnek. Természetes, hogy a férfiaktól meg elszabadulnak ezek a kérdések. Ettől még nem nem incelek.


Főleg hogy a feminőcik azt sem tudják mi az az incel. Érdemes megnézni, mit válaszolnak, amikor meg kérdezik tőlük, és pl. nem megsértődnek a kérdésre, hanem megpróbálnak válaszolni. Kb. ilyenek születnek, hogy "az, amire rámondják."

ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

#11 Nem az átlag férfiakról van szó.

Vannak (vélhetően) férfiak, akik kérdésben, válaszban korukkal/nemükkel, és incelségük tényével azonosítják.

Pl. 36/F incel.

És ők tényleg ezt a nekik nagyon rossz, mert a nők hülyék mert a jobbat akarják, és ők megérdemelnék a nőket, de nem kellenek nekik...


Én alapból nem keresek társat, de nem érzem magam azért "túl pusholva", mert nő vagyok, ahogy minden férfi felé ugyanazok az elvárásaim, bármilyen kapcsolatban vagyunk: legyen normális. Hogy azon túl kék a lába, piros a haja, vagy lila a körme nem izgat, én tök jól elvagyok a tömegközlekedéssel, és biztos, hogy nem fogok drága ajándékokért nyivákolni.


Tegnap láttam egy érdekes videót, lányokat interjúztattak utcán. Ahogy a fiúkat is szokták, hogy mennyi az értéke a ruháknak, amiket viselnek, és mennyire fontos, hogy a másik fél is drága holmikat viseljen. Nem lövöm le a "poént".

Ez viszont nem a nők vagy a férfiak hibája, hanem a társadalomé ahogy van.

ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!